Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
(надпис в църква) "Никой не е перфектен....Е, имаше един, но ние го убихме."
Черен хумор 1,466 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седяли си 5-6 полицаи до една спирка и случйно покрай тях минал гражданин. По едно време човекът се заслушал в разговора на униформените и чува единия полицай да казва: - Едно!... - останалите избухнали в бурен смях. След това друг казал: - Седем!... - пак яко смях настанал... Третият казал: - Деветнадесет!... - колегите му отвърнали със смях. Гражданина видимо озадачен от цифрите и последващия смях приближил групата униформени и попитал: - Господа полицаи, какви са тия цифри, защо им се смеете? Старшият най-спокойно отвърнал: - Еми обозначили сме си вицовете с номера и вместо да разказваме целия виц, казваме само номера му и останалите се сещат кой е вица и си се радват. Гражданина мислейки, че ще развесели униформнените казал: - Сто и едно! - вместо със смях полицаите мигновено извадили палките и започнали да му отвръщат с побой! Гражданина извикал: - Чакайте бе хора, не ме бийте, спрете, защо!? - От 100 на горе са за полицаи бе, келеме! Психиатър към пациент: - А комплеса на непълносценност се появи внезапно или се разви нормално след сватбата? Претъпкан градски рейс - страшна навалица, хората са плътно притиснати един към друг. Едно момиче казва на приятелката си: - Май ще ставам майка… - И кой ще е таткото? - Не знам, не мога да се обърна да го видя. Един дядо отишъл в една аптека и казал на продавачката: - Извинете ще ми дадете ли една виагра начупена на четиричасти. - Абе дядо тя няма да ти свърши работа трябва да я пиеш цяла. - казала продавачката. - Не бе моме аз ми трябва като пикая да не си опикавам обувките. - отвърнал дядото. Прибира се мъж и: - Ти кой си? - Дядо Коледа! - А зашо си обръснат? - Хигиена! - А защо си гол? - Топло е!