Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървели в Африка слонът и мравката. Изведнъж мравката се усмихнала, побутнала слона и казала: - Е, ама как тропаме, а!
Животни 6,468 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полезни съвети за начинаещи интернет потребители: -Ако порното заема твърде много място в компютъра ви, ще е добре да се уредите с приятелка, за да спестите малко място на хард диска. Един мъж заминава за командировка и жената пита: -Скъпи, взе ли чисти чорапи? -Да! -Взе ли си четка и паста за зъби? -Да! -Взе ли си хавлия? -Да! -Взе ли си презервативи? -....... химн на мвр: Нашата полиция Ако някой, някъде предава своето отечество на скраба, ако клетвата за дълг погази - моята полиция е тази.(2) Ако някое продажно братство граби от народното богатство, истината днес ний знаем с вази - родната полиция е тази.(2) Припев: Хора, вий пари носете, хора, подкупете ни добре! Яко е да служиш в редовете, на България и МВР (2) Ако някой вярата убива и престъпниците сам прикрива, ако някой лъже, че ви пази - нашата полиция е тази.(2) Ако някой днес ви уверява, че с властта не злоупотребява, а на дело ви правата гази - милата полиция е тази.(2) Припев: Хора, вий пари носете, хора, подкупете ни добре! Яко е да служиш в редовете, на България и МВР (2) Защо евреите не стават киноартисти: защото мразят фразата на режисьора - "Камера... работи". - Кога си бил най-щастлив в живота си? - Тогава, когато в колекцията си от пет хиляди бутилки случайно открих една пълна.