Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Внимание! Повече от две разклащания е вече мастурбация!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Разговор между депутати: - Не се дразня от това, че толкова е откраднал от държавата, а че повече от мен!
Политически
03.10.2017
3,194 прегледа
Следващ →
Още вицове
Психиатърът пита пациента си: - Но защо се чешете непрекъснато? - Защото аз съм единственият човек, който знае къде ме сърби!
Каква е разликата между девицата и рицаря? Рицарят се бие до последна капка крав, а девицата до първата.
Един мъж се разделил с приятелката си и решил да си потърси друга. В един ресторант видял една жена да стои сама и отишъл при нея като я попитал: - Може ли да седна при вас? Тя му отварнала: - Кво? Кво? Той: - Да седна при вас? - Да! Да! След малко пак я пита: - Може ли да ви почерпя нещо? Тя: - Кво? Кво? - Да ви почерпя нещо? - Да! Да! Почерпил я човека, след това си я изпратил до вкъщи, качил се при нея, правили секс, ала бала и накрая той я пита: - Добре де, я да те питам сега аз тебе, защо постоянно повтаряш КВО КВО и ДА ДА? Тя му отговорила: - Мииии....... това е от спина! Тои: - Кво? Кво? Тя: - ДА! ДА!
Наркоман стои посред зима до отворения прозорец на стаята си. Влиза майка му: - Ама какво правиш? Затвори прозореца! - Защо? - Ами виж колко е студено навън! - И като затворя, навън ще се стопли ли?
Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив. Елбърт Хъбърд