Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпреки засилените мерки за сигурност в София в 15:43 е регистрирано земетресение с магнитуд 3,7 по Рихтер. Привикани са лидери на "Атака" за изясняване на случая.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не съм механик. Даже не знам, с кой край на отверката се забиват пироните.
Бисери
03.10.2017
3,020 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво е двойна импотентност? - Когато на мъжа му омекнат и рогата.
Починало кучето на една набожна старица. Отишла тя при попа с молба да го опее. - Не може, госпожа, това е богохулство, как така куче... - Какво да правя, отче, да опитам ли в католическата църква? - Може, попитайте при тях, - подсмихнал се под мустак попа. Тръгнала бабата да излиза от църквата, но на вратата се спряла. - Отче, а в католическата църква 2 000 лева ще стигнат ли или да взема още? - Момент, госпожа... защо не казахте веднага, че кучето е било православно!
Двама фенове на Delta Force са на война: - Bravo, тръгвам! - Добре, но си кажи кода. - I will survive! Алилуя! Напред! На втората крачка го застрелват. Bravo: - Ей, вярно, че сме на Deathmatch!
Шеф на авиокомпания на годишното събрание на акционерите: - Радвам се да съобщя, че откакто спряхме да храним нашите пътници, рязко се съкрати употребата на хигиеничните пликове...
Съдържателка на Публичен Дом се разхождала по коридора и чула от една стая някой да пее.....слиза тя до "рецепцията" (ако може така да го наречем) и пита: - Връчихте ли сметката на Господина от 8-ма стая??? - Да , разбира се ! - казала "рецепционистката" - А защо тогава още Пее?!?! - Той не пее Мадам....... Опяват Го!