Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да ходиш на солариум през лятото е същото, като да онанираш в леглото с любовницата.
Бисери 3,221 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живей на ръба, но недей да падаш! Една двойка решила да се жени и момичето завело приятеля си да се запознае със семейството й. Хапнали, пийнали, и по едно време младежът се изправил и казал: "Искам, преди да се оженим, да знаете някои неща за мен. Аз, казал, обичам честичко да си пийвам, абе направо се напивам". Тъщата, като чула това, казала "Ама..", но той я прекъснал: "Няма ама, да се знае. Освен това, като се напия, ме избива и на бой, абе направо се бия". Тъстът, като чул това, понечил да се обади: "Ама.." "Няма ама - прекъснал го кандидат-зетя - да се знае". Най-накрая, след всичко, ми се приебава. Но не всеки път от жената, а от време на време и от балдъзата..." Годеницата му като чула, казала: "Ама..как.." А балдъзата я срязала: "Няма ама, отсега да се знае" Шотландец седи в бара пред бутилка уиски и си говори сам: - Ето тази мелница я построих аз. Сам, със своите ръце мъкнах камъните. И какво, нарича ли ме някой - "МакФерсон строителя на мелници"? Не-е-е! Ами тази градина, кой я засади? Всяко дръвченце, всяко храстче... И нарича ли ме някой - "МакФерсон - градинарят"? Не-е-е! А този мост, над реката... И нарича ли ме някой - "МакФерсон - мостостроителят"? Не-е-е! Обаче, само веднъж да ме видят с една овца как я... - Как децата от Чернобил броят до 30? - На пръсти. Иванчо казал на Марика: - Марийке мога ли да ти викам Ева понеже ти си ми първата, Ева е била първата? - Добрче Иванчо а аз могали да ти викам Боинг? - Да, но защо? - Понеже ми си 747-мия!