Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо блондинката си втрива в корема препарат за миене на чинии? Защото на него пише: "Ефективно се справя с мазнините".
Блондинки 2,994 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама негри пикаят от един мост, единия от двамата въздъхва и споделя с приятеля си: - Реката е много студена. А другият отговаря: - И дълбока... Една мадама решила да си пробва късмета и попитала в една агенция за фотомодели: - Според вас, ставам ли за фотомодел? Онези я огледали подробно и казали: - Не, най-много за фоторобот. Във влака – французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: — Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: — В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: — Ама защо изхвърли чая, бе?… — В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: — Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца… Джеймс Бонд излиза от басейн. До него се приближава мадама и казва: - Бонд, банският ви е мокър!? - Да, но Мартинито ми е сухо! - За какво си прибрал тази дъска в къщата? - Лекарство за тъщата срещу безсъние!