Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, какво да правя? Толкова съм грозна, че всички бягат от мен! ... - Докторе! Къде хукнахте?!!?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Защо блондинката си втрива в корема препарат за миене на чинии? Защото на него пише: "Ефективно се справя с мазнините".
Блондинки
03.10.2017
2,994 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама негри пикаят от един мост, единия от двамата въздъхва и споделя с приятеля си: - Реката е много студена. А другият отговаря: - И дълбока...
Една мадама решила да си пробва късмета и попитала в една агенция за фотомодели: - Според вас, ставам ли за фотомодел? Онези я огледали подробно и казали: - Не, най-много за фоторобот.
Във влака – французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: — Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: — В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: — Ама защо изхвърли чая, бе?… — В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: — Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца…
Джеймс Бонд излиза от басейн. До него се приближава мадама и казва: - Бонд, банският ви е мокър!? - Да, но Мартинито ми е сухо!
- За какво си прибрал тази дъска в къщата? - Лекарство за тъщата срещу безсъние!