Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не ме ядосвайте, че вече няма къде да крия труповете!...Майтапя се, бе, всъщност има още доста място...
Черен хумор 2,020 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Бургас: - Кък съ казваш? - Елка. - Въъъъй, смятай! Учителката по рисуване на Иванчо казала на учениците да нарисуват по една гъба и да напишат името й. Всички започнали да рисуват и г-жата минала да ги разгледа. Стигнала до Иванчо и го попитала: - Каква е тази гъба-ебач? - Еми, всеки ден мама и леля като ходят за гъби и казват, че може и да намерят някой ебач! Алкохолът не помага за решаването на проблемите! Впрочем, и млякото не помага... Когато ми е скучно, хващам някой непознат на улицата за ръкава и му казвам: "Всичко това не е истина. Събуди се, ти си в кома", и бързо заминавам. Група пънкари обикалят из София да си търсят дискотека. Домино, Империал, Индиго, но никъде не ги пускат. Най-накрая стигат до Чака Рака. Там ги пускат. Влизат те, а вътре яко чалга! Отива единия панкар при диджея и му вика: - Абе пусни нещо за пого бе. - Следващата песен... Обаче имало пак яко чалга и само чалга оня отива при диджея и му вика: - Абе аз на тебе казах ли ти нещо? Ти глух ли си? Пусни нещо за пого! - Следващата песен обещавам... Обаче пак имало яко чалга и само чалга и пънкара много се ядосал. Отишъл при диджея и му казал: - Слушай какво! Пусни нещо за пого защото не знам дали ме разбираш! - Да, да! Разбира се! Специално за вас следващата песен - казал уплашено диджея. Свършила предишната песен, вдига диджея микрофона и казва: - И специален поздрав за пого и неговата компания с оркестър "Кристал"!