Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Интернет е най-добрия начин да задоволите своето любопитство за сметка на вашия работодател.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Не ме ядосвайте, че вече няма къде да крия труповете!...Майтапя се, бе, всъщност има още доста място...
Черен хумор
03.10.2017
2,020 прегледа
Следващ →
Още вицове
В Бургас: - Кък съ казваш? - Елка. - Въъъъй, смятай!
Учителката по рисуване на Иванчо казала на учениците да нарисуват по една гъба и да напишат името й. Всички започнали да рисуват и г-жата минала да ги разгледа. Стигнала до Иванчо и го попитала: - Каква е тази гъба-ебач? - Еми, всеки ден мама и леля като ходят за гъби и казват, че може и да намерят някой ебач!
Алкохолът не помага за решаването на проблемите! Впрочем, и млякото не помага...
Когато ми е скучно, хващам някой непознат на улицата за ръкава и му казвам: "Всичко това не е истина. Събуди се, ти си в кома", и бързо заминавам.
Група пънкари обикалят из София да си търсят дискотека. Домино, Империал, Индиго, но никъде не ги пускат. Най-накрая стигат до Чака Рака. Там ги пускат. Влизат те, а вътре яко чалга! Отива единия панкар при диджея и му вика: - Абе пусни нещо за пого бе. - Следващата песен... Обаче имало пак яко чалга и само чалга оня отива при диджея и му вика: - Абе аз на тебе казах ли ти нещо? Ти глух ли си? Пусни нещо за пого! - Следващата песен обещавам... Обаче пак имало яко чалга и само чалга и пънкара много се ядосал. Отишъл при диджея и му казал: - Слушай какво! Пусни нещо за пого защото не знам дали ме разбираш! - Да, да! Разбира се! Специално за вас следващата песен - казал уплашено диджея. Свършила предишната песен, вдига диджея микрофона и казва: - И специален поздрав за пого и неговата компания с оркестър "Кристал"!