Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Здравейте, това БНР ли е ? - Да, кажете... - И сега всички ме слушат? - Да, в ефир сте! - И в магазините, и по пазарите... навсякъде? - Да, навсякъде!! - Добре... Иване, не купувай мляко, баба е купила!
Разни 1,654 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо и един грък седяли в кръчмата и пили. По някое време гръкът взел да се хвали: Знаеш ли, че съм е/бал много българки? А Ганьо го попитал: Добре де, а българин е/бал ли си? Гръкът: Ааа, българин не съм. Ганьо: Е да, ама аз и грък съм е/бал Аз по принцип не пия - всъщност, пия рядко. Когато пия, ставам друг човек. А тоя, другият, как пие... Един поп много пиел и биел жена си. В едн момент на попадийката страшно й писнало, застанала пред разпятието и започнала да плаче и да се моли: -Боже, нека спре, нека не пие и не ме бие повече! Не щеш ли, в този момент се връща попа от кръчмата и я заварва.Започва отново да я бие и крещи: -Ах, ти мръсницооо, на Шефа ще ме портиш, а?? Двама ученици си говорят: - Ти какво ще правиш, след като завършим? - Мисля да стана полицай, в КАТ. А ти? - Абе и аз ще се захвана с някакъв рекет… - Иванчо - казва учителката- днеска домашнотото ти е много добре направено. Надявам се че никой не е помагал на баща ти?