Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По случай Сирни заговезни са били изтрити всички игнор листи и ban листи...
Програмисти 3,529 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малките Иванчо и Марийка си играятв кошарата а майките им са в другата стая.Когато се чува писъкът на Марийка: -Помоооооощ,изнасилват мееее! Двете майки паникьосани пристигат в стаята,а Иванчо се усмихва и казва: -Споко мааа,седнала си върху бибирона! Защо борците винаги ходят по двама? Единия помни за къде са тръгнали, а другия за какво! Войник трябвало да скача с парашут пред комисия. Понеже се бил скатавал през цялото време, той не знаел как се скача. Решил пак да се скатае, бутнал някой лев на пилота на самолета и се договорили оня да пусне с парашута едно чучело, което да падне в едни храсти. Войникът щял да чака в храстите и като паднело чучелото, щял да му вземе парашута, все едно той е скочил. В деня на изпита самолетът излита. На определеното място пилотът пуска чучелото. Да ама като нямало кой да дръпне ръчката за отваряне на парашута, той не се отворил и чучелото се сринало в храстите. Цялата комисия изпаднала в паника, към храсталаците се юрнали лекари, санитари и всички, които присъствали. Преди да стигнат до тях, обаче храстите се разтворили и от там излязал нашия човек. Изтупал прахоляка от униформата и казал: - Кво става с тая армия бе, кви са тия парашути дето не се отварят. Да се изпотрепаме всичките ли искате… Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис „Станете християни и ще ви дадем $5000“. — Хм… , вика единия, да вземем да станем християни? — Ама не те ли е срам бе, Яков – баща ти равин, дядо ти равин, а ти християнин ще ставаш? — Е, 5000 долара са си пари все пак. Влиза да се покръства. След час излиза. Другият го чака на пейката отпред. — И какво сега, дадоха ли ти парите? — Ей, ама това вие евреите само за пари мислите! Иванчо бил ратай при дядо поп.Дядо поп имал три дъщери.Една сутрин дядо поп казал на Иванчо: -Иванчо,ставай стягай се, ще ходим да копаем лозето с попадията. Станал Иванчо приготвил се, натоварили каруцата и тръгнали.Отдалечили се не много от къщата и видяли,че са забравили мотиките. -Иванчо,скачай от колата и отиди да ги донесеш!-казал дядо поп-те са зад вратата. Върнал се Иванчо в къщи и гледа трите дъщери на попа и им казал: -Дядо поп каза да ви опъна и трите! Те обаче не му повярвали и тогава Иванчо се провикнал: -Дядо Попе, и трите ли? -И трите,и трите!-отвърнал дядо поп.