Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво мисли петелът като гони кокошката: - Дали ще я стигна. Какво мисли кокошката, когато бяга: - Не бягам ли много бързо.
Животни 3,292 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един японски вестник решил да си вдигне тиража като пусне карикатури на Буда. Разярени будисти веднага се събрали в Шао Лин и започнали масови медитации в знак на протест. Как сядат четири блондинки върху една табуретка? Като я обръщат. Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. - Риболова - спорт ли е или изкуство? - Когато ловиш риба е спорт. Когато разказваш за това е изкуство. Младеж дълго оглежда една девойка и накрая казва: - Здрасти, може ли да те снимам? Девойката учудена попитала: - Защо? - Ами колекционирам природни бедствия, повярвай ми, не си за изпускане..