Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
България си има Васил Иванов - Лучано и Васил Иванов - Гърмяно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Един борец си купил топ, качил се на Витоша и захванал да стреля. Бам - по "Люлин", бам - по "Младост"... Минават някакви хора и го питат: - Кво правиш бе? - Ами на - избивам комплекси...
Други
03.10.2017
1,706 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Сигурно трябва да те поздравя? С тази отлична диплома вероятно са те взели веднага за данъчен инспектор. - Не, скъсаха ме на интервюто. При това се издъних още на първия въпрос. - Кой? - Питаха ме дали съм мъчил животинчета, като малък. А аз, глупака, да отговоря:"Разбира се, че не!"
Малко момиченце се прибира от училище. Майка му се интересува какво се учили. - Днес учихме приказката за Червената Шапчица! - Браво! И каква е поуката от тази приказка? - Че трябва добре да помним как изглеждат бабите ни!
Блондинка си влиза в колата и започва да крещи в ужас и да вика за помощ. Наблизо стоял полицай и отишъл да види какво става и попитал: - Какво става госпожо! - Ами откраднаха ми волана, лоста, кормилото, всичко! След което полицая отварнал: - Ами госпожо ако отидете на предната седалка всичко ще си дойде на мястото.
На третия ден от пътуването си с влака Москва-Владивосток, жител на Люксембург полудя.
Двама земеделци си говорят. Единият казва: - Тази година, аратик, царевицата ми е като телеграфни стълбове. - Брейййй , толко едра и висока ли бе?! - Не бе... толко нарядко.