Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Яжте повече фасул! Държавата има нужда от газ!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Един борец си купил топ, качил се на Витоша и захванал да стреля. Бам - по "Люлин", бам - по "Младост"... Минават някакви хора и го питат: - Кво правиш бе? - Ами на - избивам комплекси...
Други
03.10.2017
1,707 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две блондинки си говорят в кола. Едната казва: - Охх, много съм гладна. - Еми ще спрем тук. Взела сандвича си и го сложила на седалката. След това седнала и започала да си върти задника. Другата я попитала: - Какво правиш? - Еми вчера ходих на зъболекар и той ми каза да ям от другата страна.
Македонска чета водела люта битка с башибозушки орди. Дълго време вече се биели, но все пристигали вражески подкрепления. Един от македонците се обърнал към воеводата: - Воеводо, много станаха душманите, ке се биеме ли или ке се предаваме? - Македонски четник не се предава! - строго казал воеводата. - Ке бегаме!
Умирай само в карен случай!
Прибира се едно момченце на Коледа в кащи и майка му го води в една стая пълна с играчки и му казва: - Всичките тези играчки са за теб, дете мое. Отиват в друга стая и тя пълна до горе с играчки, майката му казва същото. Отива момченцето в хола и гледа там братчето му си играе само с едно камионче. Пита го: - На теб само това ли ти подариха? То отговаря: - Да! Братчето му започва да се смее и му казва: - А пък на мен две стаи с играчки ми подариха. - Да ама аз не сам болен от рак, нали?!
Аз искам само да бъдеш щастлива.....и гола