Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец си купил топ, качил се на Витоша и захванал да стреля. Бам - по "Люлин", бам - по "Младост"... Минават някакви хора и го питат: - Кво правиш бе? - Ами на - избивам комплекси...
Други 1,706 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Сигурно трябва да те поздравя? С тази отлична диплома вероятно са те взели веднага за данъчен инспектор. - Не, скъсаха ме на интервюто. При това се издъних още на първия въпрос. - Кой? - Питаха ме дали съм мъчил животинчета, като малък. А аз, глупака, да отговоря:"Разбира се, че не!" Малко момиченце се прибира от училище. Майка му се интересува какво се учили. - Днес учихме приказката за Червената Шапчица! - Браво! И каква е поуката от тази приказка? - Че трябва добре да помним как изглеждат бабите ни! Блондинка си влиза в колата и започва да крещи в ужас и да вика за помощ. Наблизо стоял полицай и отишъл да види какво става и попитал: - Какво става госпожо! - Ами откраднаха ми волана, лоста, кормилото, всичко! След което полицая отварнал: - Ами госпожо ако отидете на предната седалка всичко ще си дойде на мястото. На третия ден от пътуването си с влака Москва-Владивосток, жител на Люксембург полудя. Двама земеделци си говорят. Единият казва: - Тази година, аратик, царевицата ми е като телеграфни стълбове. - Брейййй , толко едра и висока ли бе?! - Не бе... толко нарядко.