Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец си купил топ, качил се на Витоша и захванал да стреля. Бам - по "Люлин", бам - по "Младост"... Минават някакви хора и го питат: - Кво правиш бе? - Ами на - избивам комплекси...
Други 1,707 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят в кола. Едната казва: - Охх, много съм гладна. - Еми ще спрем тук. Взела сандвича си и го сложила на седалката. След това седнала и започала да си върти задника. Другата я попитала: - Какво правиш? - Еми вчера ходих на зъболекар и той ми каза да ям от другата страна. Македонска чета водела люта битка с башибозушки орди. Дълго време вече се биели, но все пристигали вражески подкрепления. Един от македонците се обърнал към воеводата: - Воеводо, много станаха душманите, ке се биеме ли или ке се предаваме? - Македонски четник не се предава! - строго казал воеводата. - Ке бегаме! Умирай само в карен случай! Прибира се едно момченце на Коледа в кащи и майка му го води в една стая пълна с играчки и му казва: - Всичките тези играчки са за теб, дете мое. Отиват в друга стая и тя пълна до горе с играчки, майката му казва същото. Отива момченцето в хола и гледа там братчето му си играе само с едно камионче. Пита го: - На теб само това ли ти подариха? То отговаря: - Да! Братчето му започва да се смее и му казва: - А пък на мен две стаи с играчки ми подариха. - Да ама аз не сам болен от рак, нали?! Аз искам само да бъдеш щастлива.....и гола