Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ферибот плава по неголяма река. На една пейка седи турист, а до него някакъв свещеник държи завързано магаре. Животното трепери от страх. Туристът пита: — Защо се страхува толкова това добиче? Свещеникът тихо отговаря: — И вие щяхте да се тресете от страх, ако бяхте с въже на шията и до вас имаше свещеник…
Разни 1,377 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад мъж казва на жена си: - Няма да ми повярваш, но тази супа я опекох сам. Световно известен треньор по футбол дава интервю за вестник. Питат го: - Как бихте описали идеалния футболист? Какви качества трябва да има той? - Трябва да има висока дисциплина, да спазва режима, безпрекословно да спазва указанията на треньора си, да е лоялен към пpотивника, да уважава съдиите, да е с добро отношение към колегите си... - Ами то май няма много такива играчи? - Такива играчи има страшно много. Но всичките имат един недостатък: не могат да играят футбол... - Каквo усещаш, когато дъвчеш дъвка "Five"? - Усещам, че за тези пари, можех да дъвча луканка! През зимата командира на поделението прави обиколка и казва на дежурния офицер: - Гледай какви висулки има по покривите, а отдолу вървят офицери. Ако падне на някой на главата и ще го убие. Вземи двама войника и ги пусни да свалят всички висулки! Обаче да се вържат с въже, че не искам нещастни случаи в поделението! След половин час дежурния офицер идва набегом и докладва - Господин, полковник, с един от войниците се случи нещастие - счупи си крака! - Мамка ти! Нали казах да го вържете бе! - Ами вързахме го, ама въжето се оказа много дълго! - Добре, взимай джипката и бързо го карай в болницата! След пет минути дежурния пак търчи: - Господин полковник, с войника се случи ново нещастие - счупи си и другия крак! - Бе вашта мама, кво направихте сега? - Ами качих го в джипа и газ към болницата ... ама забравихме да го отвържем!!?? Днес данъчните са привикали певицата Анелия и са й запяли: "Погледни ме в очите и кажи ми колко... взимаш!"