Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ех, а бяха времена, когато можеше да си пъхнеш флашката където и да и да не хванеш опасен вирус. Сега, уви, вече не е така!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Да грешиш е човешко, да стоварваш грешката си на другия - още по-човешко.
Бисери
03.10.2017
3,010 прегледа
Следващ →
Още вицове
Форт някъде в Дивия запад. Белите са се укрепили вътре и чакат да ги нападнат индианците. Командирът на форта казва на индианския съгледвач, който работи за белите: - Прериен вълк, опитай да разбереш колко индианци ни нападат. Оня ляга на земята, долепя ухо до пръстта и казва: - 200 човека са, всичките на коне, боядисани в цветовете на войната. Вождът е яхнал дорестия си кон на бели петна, помощникът му е на сива кобила. Шаманът и той е с тях. Командирът е поразен: - И ти разбра всичко това само като се вслушваш в тропота на копитата им? - Не, капитане. Видях ги през процепа под портата.
Един каубой препускал със своя кон. Насреща му еднометров трап: - Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! - и го прескочил. Насреща му обаче четириметров трап: - Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! - и го прескочил. Но този път насреща му осемметров трап: - Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! Този път обаче конят се намусил и казал: - Ти си каубой, ти си го прескачай!!!
Мъртво пиян се удря в камака-паметника на Иван Вазов охранител от Агида го вижда как 3-и пъти праи тия неспулочливи движениа и му казва кво искате? На кой е тоа камняк-паметник та не сме го взривили още..? Това господине е на Иван Вазов! Аа..тоя дето е написал До Чикаго и назад ли? НЕ! Това е написал Алеко Константинов . Какви неправди в тая даржава..оня Алеко гу е написал а вие на тоя сте му напрайли паметник!!!
Иванчо си счупил крака. Разказва на доктора: - Аз съм жертва на порнографията. - Как така? - Баща ми има глупавия навик да си крие мръснишките списания най-горе в библиотеката. Исках да си взема едно и паднах от стола.
Американски бартер: Ние на вас бомби, вие на нас - нефт.