Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да грешиш е човешко, да стоварваш грешката си на другия - още по-човешко.
Бисери 3,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Форт някъде в Дивия запад. Белите са се укрепили вътре и чакат да ги нападнат индианците. Командирът на форта казва на индианския съгледвач, който работи за белите: - Прериен вълк, опитай да разбереш колко индианци ни нападат. Оня ляга на земята, долепя ухо до пръстта и казва: - 200 човека са, всичките на коне, боядисани в цветовете на войната. Вождът е яхнал дорестия си кон на бели петна, помощникът му е на сива кобила. Шаманът и той е с тях. Командирът е поразен: - И ти разбра всичко това само като се вслушваш в тропота на копитата им? - Не, капитане. Видях ги през процепа под портата. Един каубой препускал със своя кон. Насреща му еднометров трап: - Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! - и го прескочил. Насреща му обаче четириметров трап: - Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! - и го прескочил. Но този път насреща му осемметров трап: - Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! Този път обаче конят се намусил и казал: - Ти си каубой, ти си го прескачай!!! Мъртво пиян се удря в камака-паметника на Иван Вазов охранител от Агида го вижда как 3-и пъти праи тия неспулочливи движениа и му казва кво искате? На кой е тоа камняк-паметник та не сме го взривили още..? Това господине е на Иван Вазов! Аа..тоя дето е написал До Чикаго и назад ли? НЕ! Това е написал Алеко Константинов . Какви неправди в тая даржава..оня Алеко гу е написал а вие на тоя сте му напрайли паметник!!! Иванчо си счупил крака. Разказва на доктора: - Аз съм жертва на порнографията. - Как така? - Баща ми има глупавия навик да си крие мръснишките списания най-горе в библиотеката. Исках да си взема едно и паднах от стола. Американски бартер: Ние на вас бомби, вие на нас - нефт.