Професор-медик приключва лекцията си:
- И така, колеги, като обобщение мога да кажа, че първопричината за всички болести е най-обикновената настинка.
Изправя се студент:
- Господин професор, не съм съгласен с вас!
- Защо, колега?
- А моят трипер и той ли е от настинка?
- Разбира се! Ако бяхте го обличали, нямаше да го хванете!
Влиза франсе в бар и казва:
- Едно уиски.
Изпива си уискито.
- Двеста долата - казва бармана.
- Ти луд ли си бре? Двеста долара за едно уиски, ако ми отрежеш раката ще се изплатя ли.
Бармана се поколебал...
- Добре.
Отрязал му раката. Влиза англичанин.
- Едно уиски.
Изпива си и тои уискито.
- Двеста долара - отсякъл бармана.
- Ти си луд. Двеста за едно уиски, ако ми отрежеш крака, ще се изплатя ли.
- Добре - казал бармана отчаяно.
Храс!!! Отрязъл му крака.
Влиза българин.
- Едно уиски. Още едно. Още едно.
- Човеке дължиш ми 600 долара.
- Ти откачи бре - казал нашия, моментално си изкарал атрибута на масата.
- Да режа ли? - питал бармана.
- Не бе копеле, да го духаш.