Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза франсе в бар и казва: - Едно уиски. Изпива си уискито. - Двеста долата - казва бармана. - Ти луд ли си бре? Двеста долара за едно уиски, ако ми отрежеш раката ще се изплатя ли. Бармана се поколебал... - Добре. Отрязал му раката. Влиза англичанин. - Едно уиски. Изпива си и тои уискито. - Двеста долара - отсякъл бармана. - Ти си луд. Двеста за едно уиски, ако ми отрежеш крака, ще се изплатя ли. - Добре - казал бармана отчаяно. Храс!!! Отрязъл му крака. Влиза българин. - Едно уиски. Още едно. Още едно. - Човеке дължиш ми 600 долара. - Ти откачи бре - казал нашия, моментално си изкарал атрибута на масата. - Да режа ли? - питал бармана. - Не бе копеле, да го духаш.
Черен хумор 2,286 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада девойка се приближава към вратата на Рая и пита, дали може да влезе. Свети Петър пита: - А девствена ли си? - Разбира се! - отвръща девойката и се изчервява. Свети Петър вика ангелът, който проверява и предлага на девойката да се съблече за проверка. След огледа ангелът, леко смутен, казва че девойката има седем малки дупчици на девствената ципа. - Това не е толкова важно.- казва Свети Петър - може да влезе в рая! Тръгва девойката към врата и вижда маса, над масата седи табела "РЕГИСТРАТУРА". Ангелът, който седи зад масата, пита за нейното име. - Снежанка..... ! Любовта и махмурлука се лекуват само от времето и алкохола... Чалгаджия и Хеви-Метълист ще бъдат екзекутирани в един и същи ден. Вдоят ги на бесилката изправят ги под нея и питат първо чалгаджията: - Имаш ли последно желание? - Ами искам ако може да чуя за последно "Доко, Доко" - Добре ей сега ще донесат магнетофон. А ти през това време (обръща се към Метъла) кажи имаш ли ти някакво последно желание? - Ами ако може да ме обесите преди да се върне оня с магнетофона.... - Казват, че Николай се е оженил? - Да, вярно е ... - А жена му как е ? - Момчетата много я хвалят... Неизвестен млад мъж спечелил шампионата на Франция по бягане на 100 метра. - Как успяхте да го направите? Навярно тренирате в някой спортен клуб? - питат журналистите. - Не, работя на едно стрелбище. - На стреблище!!?? - Ами да, на стрелбище. Аз там сменям мишените....