Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза франсе в бар и казва: - Едно уиски. Изпива си уискито. - Двеста долата - казва бармана. - Ти луд ли си бре? Двеста долара за едно уиски, ако ми отрежеш раката ще се изплатя ли. Бармана се поколебал... - Добре. Отрязал му раката. Влиза англичанин. - Едно уиски. Изпива си и тои уискито. - Двеста долара - отсякъл бармана. - Ти си луд. Двеста за едно уиски, ако ми отрежеш крака, ще се изплатя ли. - Добре - казал бармана отчаяно. Храс!!! Отрязъл му крака. Влиза българин. - Едно уиски. Още едно. Още едно. - Човеке дължиш ми 600 долара. - Ти откачи бре - казал нашия, моментално си изкарал атрибута на масата. - Да режа ли? - питал бармана. - Не бе копеле, да го духаш.
Черен хумор 2,284 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тъща към зет: - Какво беше това черното на дъното на тигана ви? Едвам успях да го изтъркам. - Ами, тефлоновото покритие. На генерал му се родил внук. За да разбере на кого прилича, той изпратил в родилното своя адютант. Връща се той и радостно казва: - На вас! - Браво! Разказвай подробности! - Ами внучето ви е плешиво, бузесто, от нищо не разбира и през цялото време крещи. Блондинки си говорят: - Разправят, че съм ненормална. - Кой разправя така? - Врабчетата. Иванчо седи на пода и реве с цяло гърло. Майка му пита: - Кво става бе, що си ревнал? - Ми... щот,... тати си удари.... ръката с чука, когато ковеше един пирон.... - Ти пък, я се успокой! Не трябва да ревеш за такива неща! Трябва да се смееш! - Да.. да.. аз нали... затова рева... щото се смях... Мъж след секса почнал да се оплаква: -Скъпа, писна вече ми да бъда втора цигулка. Жената го погледнала хладнокръвно и му отговорила: -На теб ти е писнало да бъдеш втора цигулка? Ти се радвай, че си още въобще във оркестъра.