Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Докторе! Докторе! Губим пациента... - Не викайте, сестра! И сам виждам.... Кой може да предположи, че ще избяга през прозореца.
Лекари 2,817 прегледа
Следващ →

Още вицове

Станала страшна катастрофа, хората на парчета, кървища... абе ужас отвсякъде! Отишли катаджии на местопроизшествието. Един от тях прави опис: - Една ръка... на паважа, един крак... на паважа, ухо... на паважа, глава... на тортоа..., на тотроа..., на тотора... (подритнал я) на паважа... - Какъв може да стане един лош хирург? - Добър паталогоанатом! Млада жена в обятията на съпруга си: - Всичко, което ми подариш за Нова година, ще ми направи най-голямо удоволствие, мили, ако запазиш етикетите, за да мога да го сменя... Една фирма открила нов офис. Началството помислило "някой може да го ограби". И фирмата наела охрана. След това началството помислило: "Как може охраната да действа без инструкции?" И фирмата наела двама консултанти - един за разработка на правила, друг за провеждане на семинари. След това началството помислило: "Как ще следим дали охраната изпълнява добре задълженията си?" И фирмата наела двама проверяващи - един за проверка, друг за съставяне на отчети. След това началството помислило: "Как ще плащаме на всички?" И фирмата наела двама счетоводители - един за водене на сметките, друг за управление на касата. След това началството помислило: "Кой ще отговаря за целия персонал?" И фирмата наела управител, заместник и фирмен юрист. Минала година. Началството прегледало баланса си, който прехвърлял плана с 20 000$ и решило, че трябва да съкрати от разходите. И фирмата уволнила охраната. Един поп си кара катафалката и на едно кръстовище се срещат челно с една "баварка" управлявана от мутра. Слиза мутрата и почва да псува: - Ей, брадато к....е, къде-е-е гле-еаш бе, ма-а-ама ти проста?!?! Попа слиза, съвсем невъзмутимо и с благ глас казва: - Чадо Божие, успокой се, недей се гневи - бърка в катафалката и вади бутилка уиски - ами дай да пием за наше здраве, че Господ ни пожали и ни остави живи и здрави!!! - подава отворенета бутилка на мутрата. Оня надигнал бутилката и на няколко глътки я преполвил, подал я на попа и му вика: - `Айде дядо попе, твой ред е!!! А попа с отрицаващи движения му отвръща: - Не-е-е синко, моят ред ще дойде по-късно, а в момента чакам КАТ.