Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Едно ескимосче пита дядо си: - Дядо, има ли бели жени? - Да има. - Ааааа дядо, има ли черни жени? - Да има. - А дядо дядо има ли на половина черни, на половина бели жени? - Еее няма. - Мамка му, пак съм се чукал с пингвин.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
- Докторе! Докторе! Губим пациента... - Не викайте, сестра! И сам виждам.... Кой може да предположи, че ще избяга през прозореца.
Лекари
03.10.2017
2,818 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обвиняемият е заварен абсолютно пиян, да пълзи на четири крака в кръг около себе си... (Полицейски рапорт)
Обява: Продава се VW Golf VI 2012, пробег 312 км. За контакти: 312 км на път Е79
Една дама била с любовника си,когато изненадващо мъжът и се върнал от командировка. Къде, къде младежът се скрил на терасата. Да но мъжът го видял : - Какъв е този гол мъж на терасата ма жено ? -Шшш тихо. Беше при комшийката от горния етаж. Мъжът и се върнал и момчето се скрило на нашата тераса. -Щом е така може. Я жено върви купи бутилка вино да се почерпим с младежа. Младежа се успокоил, че е оттървал боя. Щом жената излязла мъжът казал: - Абе младеж, ако чукаше жена ми можеше да изпием бутилка вино. Но да чукаш любовницата ми заслужаваш голям бой. Бой, бой ...........
Надпис на кутия с цигари: “Министерство на здравеопазването съобщава, че всяка неизпушена цигара удължава работния ден с 8 минути!”
Мъртво пиян се удря в камака-паметника на Иван Вазов охранител от Агида го вижда как 3-и пъти праи тия неспулочливи движениа и му казва кво искате? На кой е тоа камняк-паметник та не сме го взривили още..? Това господине е на Иван Вазов! Аа..тоя дето е написал До Чикаго и назад ли? НЕ! Това е написал Алеко Константинов . Какви неправди в тая даржава..оня Алеко гу е написал а вие на тоя сте му напрайли паметник!!!