Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Редник, защо сте без противогаз? - Имам хрема, така или иначе няма да усетя нищо.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Седят си Мечо Пух и магаренцето Йори. По едно време Мечо Пух става и удря Йори. - Какво ти става, Мечо?Мислех,че сме приятели. - Е аз откъде да знам ти какво си мислиш.
Любими Герои
03.10.2017
3,532 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си двама системни администратори. - Как е? - Купих си книга "Защита от хакери". - Това е добре, а дали има книга "Защита от ламери"?
Аграрна комисия с "n" на брой членове, разследват загубите на намираща се в близост до военно въздушна база кооперация. Вървят из нивите и агронома се оплаква: - Абее. Имаше марокански скакалци, сушаааа... - и точно в тоя момент до тях тупнал един пишман - парашутист, чийто парашут не се отворил и агронома: - А, па ей от тоя, бял ден не видяхме...
Две приятелчета си говорят на секс тема: - Мноого ми се чука, ама ужасно мноого! - От кога не си чукал? - Мноого отдавна, щом снощи сънувах даже, че правя чекии..
Седи човек върху варел с нафта и държи цигара. Минувач го пита: - Идиот! Какво правиш, бе? - Отказвам цигарите...
Младеж дълго време ухажва една девойка но не предприема решителната стъпка. Сестрата на момичето го бъзика: - Абе, Кольо, толкова си нерешителен, че си мисля, че нямаш нищо в гащите.... А, така ли е? Я покажи да видим! Младежът бавно си смъква гащите. Сестрата замръзва по средата на думата, след което казва: - Анче, или го взимай ти, или ще го взема аз - такава ценност не трябва да излиза от семейството.