Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съобщение към GSM операторите:- На дисплея имам английски нули!?!
Бисери 2,957 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какъв елегантен костюм! - Подарък от жена ми, без никакъв повод. Вчера късно вечерта се прибирам от командировка един ден по-рано и гледам този костюм хвърлен направо върху леглото. Представяте ли си каква изненада! - Два хот-дога, моля. Единият с горчица, другият без. - Кой от двата да е с горчица? Човек влиза в аптеката и пита: - Имате ли презервативи? - Да. - Дайте един. Абе ще може ли още един, защото и сестра й е много хубава. Направо ми дайте три, защото и майка й е много хубава. Вечерта мъжът отива в дома на приятелката си и по време на вечерята седи мълчаливо и нищо не яде. Приятелката го пита: - Какво ти има скъпи? Храната ли не ти харесва? - Защо не ми каза, че баща ти е аптекар? - Ало, пътна помощ ли е? - Да, кажете. - Стана една катастрофа... Да дойдете да прибирете колата. - На кой адрес? - На "Евлоги Георгиев" № 42, 44 и малко на 45. В поделението за проверка всичко се боядисва. Един редник не можал да стигне до горния край на ракетата. Повъртял се наоколо, но накрая хвърлил кофата с боята. Тя захлупила ракетата и я обляла с боя. В този момент минал старшината: - Какво е това? - Как какво - неутроноуловител. - отговорил боеца. - Знам че е неутроноуловител. Защо не е боядисан?