Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Прогноза за времето на радио Ереван за “Пролет - Лято”: “На четни дати ще вали, на нечетни няма да вали. Възможно е точно обратното.”
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Общо взето всички жени биха били облечени в кожени палта, да карат кадилаци и да бъдат безкрайно обичани от мъжете си ако последните бяха непрекъснато в процес на ерекция.
Бисери
03.10.2017
3,265 прегледа
Следващ →
Още вицове
Индианче към баща си: - Тате, тате! Аз защо нямам имена като останалите американчета - Джон, Майкъл, Бил и др...??? Бащата отговаря: - Че кво не му харесваш на "Кучи Гъз"?!?!
Иванчо в час по математика чупел орехи и ги си ги хапвал. Учителката му направила забележка да спре, че пречи на съучениците си. Иванчо обаче продължавал да чупи орехи. Учителката се ядосала отишла при него и му бръкнала в джоба и възкликнала: - ВЪХ КУР. - Кур я, като не питаш в кой джоб са орехите - отговорил Иванчо.
Асан и Айшето нямали деца. Отишли на доктор. Прегледал ги човека, Манго се оказал стерилен. Съжалил ги доктора - решил да се прежали. Викнал Само Айшето на преглед и я оправил. След 9 месеца се родило детенце, бяло на пуканка. Манго заподозрял нещо. Взел си ножа и право при доктора. Уплашил се човека, как да се измъква - акъл му го не ражда. Решил да печели време и заразпитвал. - Чакай бе човек, не съм аз. Я кажи ти как прави секс със жена ти? - Ми как си съ прай, как. - Е да де, ма с подробности. - Бе кви подробности бе докторе, мушкаш, вадиш, мушкаш, вадиш... Само дето детето бяло. Ей сега щтъ ръгна. Ухилил се доктора: - Вадиш, а? Вадиш? Бе манго, ми ти си осветил лентата бе.
Иванчо към учителката: - Трябва ли да се наказва някой, за нещо което не е направил? - Не, разбира се. В никакъв случай! - Добре. Аз не съм направил домашното...
Чък Норис го е родила леля му, защото майка му не е могла.