Четирима приятели покерджии дискутират програмата за вечерта.
-Мишо: Какво ще правим тая вечер?
-Пешо: Чек
-Гошо: Чек
-Тошо бетва: Можем да отидем на кафе някъде?
-Мишо кол-ва, Пешо кол-ва, Гошо рейзва: Можем да отидем да пием бира?!
-Тошо, Мишо и Пешо кол-ват!
По-късно вечерта Мишо ри-рейзва: Я да се наскубем като копачи и да отидем на дискотека?!
-Пешо и Гошо колват, Тошо фолд-ва. Не щеш ли по някое време в дискотеката наще герои на гедоре пияни свалят някакви си кифли, които им предлагат секс в кенефа. Мишо и пешо влизат All-In а тошо заебава пота и си заминава. Курвуляк за Тошо няма и 20 мин по-късно той трескаво търси в нета някой среднощен Фрийрол, за да не изостава от своите другари :)
Двама приятели:
- Какво означава да те сърби носът?
- Мисля, че е на ядове.
- Ами ръката?
- Зависи коя. Или ше взимаш, или ще даваш пари.
- Ами левият крак?
- Абе, приятел ти от кога не си се къпал?