Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели: - Какво означава да те сърби носът? - Мисля, че е на ядове. - Ами ръката? - Зависи коя. Или ше взимаш, или ще даваш пари. - Ами левият крак? - Абе, приятел ти от кога не си се къпал?
Разни 2,208 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейство Кольо и Пена -Пена:Скъпи каналът се е запушил! -Кольо:Е скъпа аз да не съм водопроводчик. След 1 час: -Пена:Скъпи полилея в хола не свети! -Кольо:Е скъпа аз да не съм електротехник. На другия ден Кольо се прибира в хола свети канала тече и се зачудил. -Кольо пено тези неща кои ги ремонтира ма ? -Пена:Еми извиках майстор. -Кольо:Е как му плати? -Пена:еми майстора каза или да му направя торта или секс! -Кольо:Иии ти? -Пена:Скъпи аз да не съм сладка бе... В детската градина пристига комисия за проверка. Навсякъде чистота, тишина, спокойствие. - Как постигнахте всичко това?-питат шашнати инспекторите. - Ами разделихме децата на групи.-обясняват учителките и повеждат комисията по коридора. А по вратите - надписи: "Много добри деца" "Добри деца" "Не особена добри деца" "Лоши деца" "Много лоши деца" "Ужасни деца" "ИВАНЧО" В бара влиза посетител и моли бармана да налее в 200 грамова чаша 300 грама уиски. Барманът удивено: - Това е невъзможно? - Тогава ми сипете в две чаши по 150. Барманът налива в две чаши по 150 грама. Посетителят излива всичкото в 200 грамова чаша и го събира. Барманът: - Вие сте фокусник! - Не, братле, фокусник си ти, а аз - данъчен инспектор! ДВАМА НАПУШЕНИ НАРКОМАНИ СЕДЯТ ПРЕД СВЕТОФАР: -ГЛЕДАЙ ЧЕРВЕНО!СУПЕР!КОЛКО ИН- ТЕРЕСНО! -Я!СТАНА ЖЪЛТО! -ЗЕЛЕНО!КРАСОТА....... -ПАК ЧЕРВЕНО...ВЗЕХА ДА ГИ ПОВ- ТАРЯТ,СКУКА.ДАВАЙ ДА ПРЕСИЧАМЕ.. В далечно време вълкът и заекът били приятели. Навсякъде ходели заедно. Един ден отишли за риба. Случило се така, че вълкът хванал златната рибка. - Ако ме пуснеш ще ти изпълня три желания - казала рибката. - Може - казал вълкът - но ако изпълниш и три желания и на заека, защото ми е голям приятел! Рибката се съгласила. Пуснал я вълкът обратно във водата и заедно със заека казали първото си желание: Вълкът: Искам една мацка тук на лявото си коляно! Заекът: Едно морковче! Изпълнила ги рибката а вълкът и заекът казали второто си желание: В.: Още една мацка тук на дясното ми коляно! З.: Половин зелка! Изпълнила и това рибката и зачакала за третите им последни желания. В.: Една мацка да ми седне точно на к... З.: Да не му стане к... От тогава вълкът и заека се мразят....