Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ученици тази седмица имах само две дупки, но шефа и тях ми ги запълни! Учителка по физика.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
Деца ровят в чантата на майка си. Майката ги хваща в крачка: — Как не Ви е срам? Не е хубаво да се рови в чужда чаната! Децата: — Мамо, ама ти чужда чанта ли си взела?
Деца
03.10.2017
3,966 прегледа
Следващ →
Още вицове
Катаджия пита блондинка: - Защо карате без номер? - За какво ми е, знам го наизуст!
Един депутат говори на друг: - Слушай, имам две новини: едната добра, а другата лоша. - Казвай първо лошата! - Двамата с тебе, прекарваме толкова много време в депутатстване, че нашите жени са се запознали и са се влюбили една в друга. - А добрата? - Ти ми харесваш...
В следствие на нестихващите пожари, огнени пламъци обхванали сградата на ВИАС (Висш институт за архитектура и строителство), която изгоряла. Останала незасегната само будката на портиера. Отишъл един студент, видял че сградата я няма и попитал човека, който бил в будката: - Извинявайте, да знаете къде е ВИАС? - Да! ВИАС изгоря. Отишъл си студентът, но на следващия ден отново дошъл и задал същия въпрос. Когато това се случило и на третия ден, на портиера му писнало и запитал: - Момче, защо всеки ден идваш и ме питаш едно и също нещо? Нали ти казах вече, че ВИАС изгоря! - Ами драго ми става, като го чувам всеки ден бе, чичо!
По-добре пиян след зарезан отколкото със Спин след св. Валентин.
Японската фирама "Мицубиши" решила да се обедени с германската "Трабант". Японците изпратили едно "Мицубиши" последен модел, за да видят германците какво ще произвеждат. На свой ред хората от "Трабант" сущо изпратили последния си модел. След три дни те получиха писмо, в което се казвало: "Получихме мотора, сложен в сандък от шперплат. Изпратете ни и купето. - Мицубиши"