Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Деца ровят в чантата на майка си. Майката ги хваща в крачка: — Как не Ви е срам? Не е хубаво да се рови в чужда чаната! Децата: — Мамо, ама ти чужда чанта ли си взела?
Деца 3,966 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия пита блондинка: - Защо карате без номер? - За какво ми е, знам го наизуст! Един депутат говори на друг: - Слушай, имам две новини: едната добра, а другата лоша. - Казвай първо лошата! - Двамата с тебе, прекарваме толкова много време в депутатстване, че нашите жени са се запознали и са се влюбили една в друга. - А добрата? - Ти ми харесваш... В следствие на нестихващите пожари, огнени пламъци обхванали сградата на ВИАС (Висш институт за архитектура и строителство), която изгоряла. Останала незасегната само будката на портиера. Отишъл един студент, видял че сградата я няма и попитал човека, който бил в будката: - Извинявайте, да знаете къде е ВИАС? - Да! ВИАС изгоря. Отишъл си студентът, но на следващия ден отново дошъл и задал същия въпрос. Когато това се случило и на третия ден, на портиера му писнало и запитал: - Момче, защо всеки ден идваш и ме питаш едно и също нещо? Нали ти казах вече, че ВИАС изгоря! - Ами драго ми става, като го чувам всеки ден бе, чичо! По-добре пиян след зарезан отколкото със Спин след св. Валентин. Японската фирама "Мицубиши" решила да се обедени с германската "Трабант". Японците изпратили едно "Мицубиши" последен модел, за да видят германците какво ще произвеждат. На свой ред хората от "Трабант" сущо изпратили последния си модел. След три дни те получиха писмо, в което се казвало: "Получихме мотора, сложен в сандък от шперплат. Изпратете ни и купето. - Мицубиши"