Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човек искал да предпази вилата си от кражба и поставил табела на вратата : "Вътре няма нищо за крадене!" Следващата седмица на вратата го очаквала друга тъбела с надпис : "Ние сме длъжни да проверим!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Светът прави път на този, който знае къде отива.
Бисери
03.10.2017
3,308 прегледа
Следващ →
Още вицове
Умира един мъж и отива но оня свят. Отива в рая, обаче не го пускат, имал бил много грехове, да отидел в ада. Върви той по оня свят и търси ада. Гледа по едно време, казани с кипяща вода, всякакви уреди за изтезание и разни мъчения... Не му харесало, продължава нататък. Влиза в някакъв бар. Вътре приятна обстановка, свири музика, момичета танцуват на пилони. Пита нашия: - Какво сте вие, тука? - Ада! - Как Ада, бе! А там дето са котлите и уредите за мъчение, там какво е? - Аха, там също е ад, само че за вярващите.
В най-голямата жега трима депутати отишли на риба. Риба не хванали, но решили да се топнат в рекичката. Бански нямали, затова се съблекли "по организъм". Не щеш ли, задала се някаква група от хора. Двама бързо си прикрили срамотиите с шепи, а третият сложил длани на лицето си. - Ти защо си криеш лицето? - попитали го двамата. - Не знам как е при вас, но моите избиратели ме познават по лице - отвърнал им той.
Април 1986 г. Питат Радио Ереван от Украйна: - Вярно ли е, че след катастрофата в Чернобил не бива да се ядат ябълки? - Не е вярно. Ябълки може да ядете колкото си искате, но след това огризките трябва да заравяте в земята на дълбочина поне 2 метра.
Не само обичам парите, но и ги ревнувам от другите...
Млад мъж прави любов с приятелката си за пръв път.След края на любовния акт той замислен и казва-Скъпа,искам да ти казвам галено Златка,тя се обръща към него и го пита защо така е решил.-Ами защото си ми първата.-Ами аз ще те кръстя боинг защото си ми 747.