Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бисери по телефона:- Абонат съм на Globul и искам да мина на Mtel. Номерът ми е 098****** и искам да си го запазя!
Бисери 2,821 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сина на програмист: - Тате, тази година елха няма ли да си купим? - Не, тази година само на десктопа ще сложим. Фойерверките по случай закриването на поделение 18 250 в Челопечене продължават... Две блондинки отиват да обядват във един ресторант нещо пикантно.След обяда едната казва на другата: -Охх мила имаш ли тик-так? -Ама разбира се бе муцка часът е 12:20 Мечо Пух казва на Прасчо: — Прасчо, Прасчо! Кристофер Робин ни даде 10 делви с мед – по 8 за всеки! — Мечо Пух, как така по осем? 8+8… ? — Аааа, не знам. Аз мойте осем вече ги изядох. Г-н Цветанов, от къде взехте парите? - пита следователят. - От скрина - отговаря Цветанов. - А там кой ги слага? - продължава следователят. - Тъстът ми ги слага - отговаря Цветанов. - А на него кой ги дава? - пак пита следователят. - Аз му ги давам - казва Цветанов. - Добре, а Вие от къде ги взимате? - пита следователят. - От скрина.