Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво ще стане, ако кръстосаме агне и кенгоро? - Скачащ пуловер. Петър Младенов от Варна
Тъпизми 2,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Моето куче е много добро! Недостатъкът му е, че се бои от гръмотевици и при буря се крие под леглото. - Че какво от това? - Там е тясно за двама... Иванчо към Марийка: - Марийке ехеее какъв съм ти го приготвил днес :) - Ейй бе Иванчооо, стига с тия краставици, кога най-после ще станем 8-ми клас? Младеж решава да се помайтапи с по-възрастен съсед и му казва: - Как е пишока? Рипа ли? А? - Рипа, рипа, ама като слизам по стълбите. Кошмар на сисадмин: - Вчера имах сън: свалих една мацка, заведох я у нас, сложих я на леглото и гледам - аз съм с RJ45, а тя е с коаксиал. И нямам преходник! Кара си един човечец трабанта по бул."Освобождение" и си мисли: "Две сметки за парно не съм плащал... и тока... пък жената иска" не видял червеното на Орлов мост и прас в едно BMW 720. BMW-то сваля прозореца и един борец го гледа свирепо през него. Човечеца се уплашил и таман си помислил, че е загазил, светнало зелено и бореца потеглил с мръсна газ. Оня се отпуснал - светнало му пред очите и взел да си мисли за хубави работи "Поне дъщерята в университета приеха..." да, ама точно пред университета пак не видял червеното и в същото BMW - прас!!! Пак сваля стъклото бореца и гледа свирепо. Нашия пак се разтреперал, но светнало зелено и оня отфучал. Нашия взел да си мисле за повратностите в живота... и на Раковска се тряснал пак в същото BMW. Този път бореца не издържал - слязъл от колата и почукал на стъклото на трабантчето. Човечеца ни жив ни умрял сваля стъклото а бореца: - Абе, брато - чудим се значи, мене като ме нема пред теб - как спираш бе?