Българския отбор по водна топка отива на турне в чужбина.<BR>На мача - българин хваща топката и започва да плува към противниковата врата. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже един, втори, трети...<BR>От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже още двама. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият стига до вратата, замахва, удар и - гол! Отива при треньора и му казва:<BR>- К’во искаш бе тренер, не виде ли че вкарах гол?<BR>Треньора:<BR>- Абе ти вкара гол, ама Спас се удави.