Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не мога да си представя как са живели нашите деди без телевизия. - Ха, че нали затова са измрели!
Разни 2,653 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейна идилия. Мъжът чете весник, жената гледа телевизия. До тях се излегнало кучето. Мъжът замечтано: - Скъпа, ще ми се да постъпиш с мен, както с кучето. - Защо? - А, нищо особено. Просто искам да ме нахраниш и да ме пуснеш да се разходя малко... Състезателят по скокове във вода, който забрави да си стегне банските, не успя да спечели първо място, но пък взе наградата на публиката. Във връзка с предстоящите избори,част от излишъка, целево е предоставен на правителствена болница, за увеличаване капацитета на психиатричното отделение. На къде се движи нашата страна: Първо - кандидатът ни за Евровизия не може да пее Второ - Мис България не е най-хубава и е с доста силикон Сега остава само комунистите и царя да направят коалиция..... Лекция във ветеринарния институт. Професорът чете: - Расовият бик може да извърши до сто полови акта. Обажда се студентка: - Това за какъв период от време? - За едно денонощие. Студентката: - Бихте ли повторил това за студента от последния ред? Студентът от последния ред: - Кажете професоре, с една крава ли, или с цялото стадо? - С цялото стадо - отговаря професорът. Студентът от последния ред: - Бихте ли повторил това за студентката от първия ред?