Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младоженци в деня на сватбата им, чакат пред църквата. Жената пита мъжа: - Направи ли всичко което ти казах - изми ли чиниите, изпра ли? - Да, разбира се. - А, смени ли си чорапите? - Да, разбира се. След 15 минути. - Сигурен ли си че си смени чорапите? - Да, разбира се. След още 15 минути. - Наистина ли си смени чорапите? - Да, разбира се. Знаех си, че няма да ми повярваш и за това си ги нося в джоба да ти докажа.
Младоженци 2,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из детска песничка от 70-те: Деца, учителят ни каза, вземете си бележка. Урока ще започнем днес, с грматиката тежка. За членът днес ще учим ние, Че членът се поставя на думата в самия край. По-ясна тя да става. У нас го слагаме отзад, французите отпред, а за гърците разправят, че го слагали навред. Болен се обажда по телефона на личния си лекар и след кратък разговор се провиква: - Какво! Три седмици? Как така ще ме приемете след три седмици? Че аз дотогава може да съм умрял! Докторът: - Ще ви помоля да предадете на жена си, ако дотогава умрете да ми се обади да ви отмени часа при мен. Двойка мъж и жена, познати от предишната вечер, стават от кревата и всеки по пътя си. Той: - Много интересно, сладурче, правихме страшен секс, 10 пъти го направих, освен това съм абсолютно бодър и мога още.. - Не, не, трябва да ходя на работа! - Добре, ще те закарам с колата ведната и нали ще се срещнем пак? - Да, разбира се. Давай, че ще закъснея! - Къде работиш? - В допинглабораторията на олимпийския комитет! Не искам тринадесета заплата...искам само една на шефа на "Софийска вода". Яхнал Крали Марко коня си шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени... Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: - Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак - и от мене по-голям... Вървял нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани... Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: - Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак - и от мене по-голям... Върви нататък, гледа Баба Яга: косата ѝ оскубана, зъбите ѝ избити, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита: - Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората? Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили: - Жив да си ми, баби, я колко си ми хубав, когато си трезвен...