Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Диалог в кабинета на гинеколога: - Докторе, защо така ме гледате? Намерихте ли нещо? - Не разбрах. Какво сте изгубили там?
Лекари 3,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си. - Аз моята миналата година я заведох в Париж,а тази година ще я заведа в Лондон - казал първият. - А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк,а тази година ще я заведа в Лас Вегас - казал вторият. - Аз миналата година моята я закарах на село - казал третият. - А тази година? - попитали другите двама. - Тази година... тази година ще отида да я взема. Ученик копае в градината. Друг го доближава и пита: - Какво търсиш? - Корен квадратен. От вчерашната домашна. Ама само кръгли ги вадя! - Добре си ти. А на Пешо са му дали за домашна работа един член да го направи на многочлени. И преди малко го гледам - точи един нож и тихо плаче... - Празнуваш ли Св. Валентин? - Не. - А Трифон Зарезан? - Не, няма какво да зарежа. - Сериозно? Имаш кола, работа, жена, две деца, котка - и се оплакваш, че няма какво да зарежеш?! В една стая, лежат мъж и борец и двамата в гипсови корита... Бореца пита: Абе ти, защто си тука? Човечеца: Ами бях забравил, че сина ми е монтирал на трабанчето турбо-двигател и си карам по магистралата с бясна скорост и по едно време "ТРЯС" и право в един ТИР... А ти защто си тук? Бореца: Ами карам си аз BMW-то и по едно време някав ме подминава с трабанче... мисля си сигурно сам стигнал вече... и слезнах... - Добро утро! - Не бързай с изводите.