Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съпругата се прибира пияна и от вратата вика: - Мъжо, пияна съм като тиква! - Че си пияна виждам, ама защо като тиква? - Щото съм пълна със семе...
Семейни 3,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии. Фридрих Ницше кюкичета- 1лв. зубули -1 лв. мензохари - 1.20 лв. Надписи на сергия за цветя Жените много невнимателно четат приказката "Пепеляшка". Те дочитат само да фразата "Пепеляшка се омъжи за принца". И толкова. А по нататък пише "КРАЙ НА ПРИКАЗКАТА". Събрали се жените да умуват ако природата била създала мъжете с два пениса и един ташак, как би било най-добре да бъдат разположени . Французойката: -Най-добре е да са един до друг, за да може когато единият се умори да продължи с другия, а ташакът да е между тях. Туркинята: -Можеби ще е по-добре да са един над друг, за да може и в двете дупки едновременно и ташакът - по средата. Българката: -Според мен пенисите трябва да са един пред друг, а ташакът да е най-отпред. Бай Ганьо Българина, турчина и американеца отишли на разходка в планината, обаче станало тъмно. Видяли едно прозорче, което свети. Отишли до него и погледнали, че има там човек. Те го попитали: - Може ли да пренощуваме при Вас? Той им казал: - Да, тъкмо имам три свободни стаи. Бай Ганьо българина бил настанен в стая с мравки, турчина - със стъкла, а американеца - в стая с гвоздеи. На сутринта всички разбрали, че в стаята на Бай Ганьо няма мравки. Турчина го попитал: - Къде са мравките, нали снощи бяха в стаята? Бай Ганьо българина отговорил: - Амчи, аз убих една и другите отидоха на погребение!