Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако някой върши вашата работа вместо вас, значи сте началник.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Съпругата се прибира пияна и от вратата вика: - Мъжо, пияна съм като тиква! - Че си пияна виждам, ама защо като тиква? - Щото съм пълна със семе...
Семейни
03.10.2017
3,006 прегледа
Следващ →
Още вицове
Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии. Фридрих Ницше
кюкичета- 1лв. зубули -1 лв. мензохари - 1.20 лв. Надписи на сергия за цветя
Жените много невнимателно четат приказката "Пепеляшка". Те дочитат само да фразата "Пепеляшка се омъжи за принца". И толкова. А по нататък пише "КРАЙ НА ПРИКАЗКАТА".
Събрали се жените да умуват ако природата била създала мъжете с два пениса и един ташак, как би било най-добре да бъдат разположени . Французойката: -Най-добре е да са един до друг, за да може когато единият се умори да продължи с другия, а ташакът да е между тях. Туркинята: -Можеби ще е по-добре да са един над друг, за да може и в двете дупки едновременно и ташакът - по средата. Българката: -Според мен пенисите трябва да са един пред друг, а ташакът да е най-отпред.
Бай Ганьо Българина, турчина и американеца отишли на разходка в планината, обаче станало тъмно. Видяли едно прозорче, което свети. Отишли до него и погледнали, че има там човек. Те го попитали: - Може ли да пренощуваме при Вас? Той им казал: - Да, тъкмо имам три свободни стаи. Бай Ганьо българина бил настанен в стая с мравки, турчина - със стъкла, а американеца - в стая с гвоздеи. На сутринта всички разбрали, че в стаята на Бай Ганьо няма мравки. Турчина го попитал: - Къде са мравките, нали снощи бяха в стаята? Бай Ганьо българина отговорил: - Амчи, аз убих една и другите отидоха на погребение!