Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се две приятелки. Говорят си за живота. Едната пита: - Абе твоят мъж още ли работи в полицията.. - Вече не. Сега е в затвора. Осъдиха го за изнасилване по време на дежурство... - А с изнасилената какво стана? - И тя е в затвора. Нея пък я осъдиха за оказване на съпротива на длъжностно лице...
Разни 2,488 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един бар водката струвала 51 стотинки. Всеки ден идвал един мъж и си взимал една водка и давал на бармана 51 стотинки, но на по една... Бармана нямало какво да каже, но вътрешо си мислил "ще те прееба аз тебе". Това се повтаряло повече от месец... Но един ден човека идва с 1 лев нацяло и казва: -Една водка! Бармана му сипва и си вика "сега е момента!". Отброява 49 стотинки на по една и (фрасс) ги стоварва на бара така че из целия бар се разхвърчават.. Човека не обърнал внимание, вади 2 стотинки: -Още една водка! Развеждат се родители и питат малкия Иванчо: - Кажи, с кой искаш да живееш? - А при кого ще остане компютъра? Публичен дом. Касиерът крещи на собственичката: - Цецке, не позволявай на мъжа от 7-ма стая да свърши, пробутал ни е фалшиви пари! - Защо се отказа да отглеждаш краставички в градината? - Ами все не мога да ги докарам като тия в магазина. - Как така? - Не растат солени и в буркани. Безалкохолната бира няма да е толкова противна, ако се добави в нея 100 грама водка.