Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Една единствена мечта имам! Поне един път в живота си да бъда търсен и желан! - Обери банка?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Женският идеал за мъж е доста прост: да иска да те съблича и да може да те облича.
Бисери
03.10.2017
2,961 прегледа
Следващ →
Още вицове
На една от най-оживените магистрали в Италия има огромно задръстване. Мъж в края на гигантската колона чака търпеливо час, чака два, нито една от колите пред него не помръдва. Накрая нервите му не издържали и той започнал да натиска клаксона. Нищо не се случило. Излязъл мъжът от колата и пресрещнал трима колеги-шофьори, които се задавали от по-предните коли. - Какво толкова се е случило, че има такова задръстване? - Група терористи са хванали Берлускони и сега искат откуп. Или 10 милиона долара, или го палят - отговорили ония. - И колко събрахте досега? - 500 литра бензин и няколко кибрита.
- Ще те хвана за оная работа! - Хвани ме де. - Сега не мога,но пък мога да те хвана за другата работа. - Няма да го допусна. Разговор между надничар без трудов договор и данъчен инспектор.
- Жоре, защо си такъв тъжен? - Остави! Качвам се вчера в метрото и гледам - страхотно гадже! Млада, дългокрака, истинска красавица ти казвам! И аз естествено и намигнах! - И тя кво? - Стана и ми отстъпи място...
Едно овчарче страшно много му се искало да бъде с жена. Споделил го в местната кръчма но старите зевзеци решили да се избъзикат с него и му рекли:Не ти трябва, вкараш ли си чукалото в нея - тя ще го отхапе. Минало време и една напориста мома решила сама да си поиска от овчарчето -отишла на мерата където той пасял стадотои без да му мисли се хвърлила на тревата и разтворила крака. Нашия герой се стъписал и си мислел подпрян на гегата:Ще ми го отхапе, ще ми го отхапе ....:В един момент решил и си рекъл -Що не пробвам първо с гегата и взел, че и мушнал гегата в пещерата -а тя от изненада взела, че пръднала. Овчарчето взело, че отскочило на два метра и рекло:Бах маа му, не стига, че хапе ами и ръмжи.
Двама чукчи убили морж. Хванали го за опашката и го дърпат към селото. След известно време срещат бял ловец. Той ги изгледал и казал: - Момчета защо дърпате моржа за опашката? Не виждате ли, че бивните му са заорали в земята и ви е трудно. Дърпайте го за бивните. По-лесно ще ви бъде. Хванали чукчите моржа за бивните и пак задърпали. След малко единят споделил: - Белият беше прав. По-лесно се дърпа. А другия чукча: - По-лесно, но я виж. Пак се върнахме при морето!