Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Женският идеал за мъж е доста прост: да иска да те съблича и да може да те облича.
Бисери 2,960 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един затворник питал: - Ае адже ба за какво са сложени тия решетки тука бе?! - За охрана - му отговорили. - Че кой пък ще иска краде тука бе?! - отново се питал затворника. Едно дете отива при дядо си и му казва: - Дядо, какво ще ми дадеш ако успея да накарам един червей да се прибере в дупката си? Старецът се замислил и казал: - 5 лева. Хванали се на бас и излезли в градината. Детето намерило един червей, напръскал го с лак за коса, за да го обездвижи и втрърди и го пъхнал в ямката. Дядото удивен му дал парите и се прибрал в къщата, а хлапето останало да си играе в градината. След около половин час дядото се върнал ухилен и казал: - Ето ти още 5 лева. - Ама дядо, ти забрави ли, че ми даде вече? - Нее.Тези са от баба ти... Правят анкета в различните страни - какво ще направят жените, ако хванат мъжа си в изневяра. Францyзойката: - Ако ми изневери, аз пък ще му изневеря два пъти за отмъщение! Американката: - Ще го съдя и ще му взема половината имущество! Негърката: - Ами аз нищо няма да направя. При нас си има закони на племето - ако хванат някой да изневерява за пръв път, му режат 10 сантиметра от оная работа. - А ако пак изневери? - Втория път му режат още 15 сантиметра. - А ако и след това изневери? - Как ще изневери? На коя ли е притрябвал с тия нещастни 20 сантиметра дето са му останали? Късно през нощта баща влиза с шут в стаята на петгодишния си син Иванчо и го изритва от леглото: - Ей ,келеш! Да си пипал оная книжка? "Кама Сутра"? - Ъъъъ.. Да,тате.. - А да си рисувал нещо по картинките? - Ъъъ..Да, тате. - А сега бягай оттатък да разплетеш майка си! В една ферма дошъл нов и напорист млад петел и веднага отишъл да си ореди вземането-даването със стария: -Колко кокошки имаш? -Амииии..20! -От днес аз ще ги чукам всичките! -Е, небъди лош де - да си ги поделим -Не, всичките са за мен! -Е, поне една ми остави, за цвят, да не губя тренинг! -Абе ти неразбра ли - ВСИЧКИТЕ СА ЗА МЕН! Като видял, че няма да излезе на глава с младия петел му казал: - Ще играем на една игра - който победи ще вземе всичките - ще се гоним около стопанина и който стигне другия печели - това е приемливо нали? И така и направили - младият загонил стария край стопанина. По едно време стопанинът се навел, хванал новака и му извил врата и казал: -ПФУУУУУ... 6-ТИ ПЕТЕЛ КУПУВАМ И ВСЕ ПЕДАЛИ!