Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама пияни вървят по влаковите релси. Единия гледа траверсите и вика на другия: - Абе Киро, тия стълби край нямат! - Да бе верно ама то и тоя парапет много нисък! По едно време виждат светлините на влака... - Ееее, Кире най-после асансьора идва!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Всички разправят, че жените не са пестеливи. А вие да сте виждали някога касичка с прорез отдолу?
Бисери
03.10.2017
3,064 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж чака жена си пред "Салон за красота". Когато тя излиза и идва при него, той я погледнал, въздъхнал и казал: - Нищо де... Поне си опитала...
Между блондинки: - Муцка, знаеш ли защо въртолетите имат такъв голям вентилатор? - Да, разбира се, за да не се поти пилотът. - Да бе, мотаеш ме нещо... - Не, наистина! Веднъж, когато се возих, малко преди да кацнем вентилаторът спря да се върти. Знаеш ли как се изпоти пилотът?
Няколко дни след сватбата булката се обажда на майка си: - Никога повече няма да се омъжа за журналист! - Какво е станало, дъще? Все пак той е хубав съпруг. - Какво е станало ли?! Публикувал е във вестника любовните писма, които съм му писала преди сватбата. - Не се ядосвай, това трябва да те ласкае. - Но, мамо, той ги е публикувал на страницата с хумора!
Иванчо и Марийка минавали по един мост. Марийка казала: - Иванчо, искам да ме издържиш да се изпикая от моста в реката. Хванал я Иванчо и я поднесъл през перилата на моста. Държал я половин минута, цяла минута, па рекъл: - Ма Мариике, няма ли да пикаеш, че ми отмаляха ръцете, ма!!! - Чакай, бе Иванчо, отдолу има една лодка, чакам я да мине, та да се изпикая в нея! А Иванчо рекъл: - Пикай , бе Марийке - това ти е отражението бе....
Между жени: -Мъжът ми е ангел! -Какъв късмет!Моя е все още жив.