Пристига един в София и си търси работа. Решава да стане шофьор на маршрутка. Преди да почне опитен колега му обяснява:
- Значи, приятел, ако искаш да изкарваш кинти, то ще трябва да забравиш за правилата за движение по пътищата. Можеш да изпреварваш отдясно, или в насрещното да се движиш, да не спираш на червен светофар...
- Мога значи да си правя каквото си поискам?
- На практика да. Единственото, което не трябва да правиш е да газиш пешеходците. Всички пешеходци са ни потенциални клиенти.
Една жена изневерявала на мъжа си редовно. Един ден както се чукала
с любовника си чула че мъжа й се прибира. Тогава тя казала на
любовника си:
- Мъжът ми си идва, ако ни завари ще ни утрепе и двамата. Бягай
бързо в банята и ще се правиш на труп.
Съпругът й влезнал и казал:
- Много съм уморен. Отивам да си взема един душ и ще си легна.
Влиза той в банята и вижда труп. Погледал го и си рекъл: "Абе тоя
труп и без това е тука, ще взема да го опъна. " Пробвал той, но
ония се стискал здраво. Мъжът отишъл до кухнята, взел едно масло и пробвал и с него, но пак не успял да го опъне. Върнал се в спалнята
и казал:
- Ми като не може, ще трябва да го разфасовам и да го изхвърля на
кучетата.
В следващия момент от банята се чува тих глас:
- Абе що не пробваш пак с масалцето?