Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
А ателие за оригинален дизайн клиент прави поръчка: - Искам да ми направите тоалетна хартия със ей тази снимка и от двете страни. Става ли? - Не се притеснявайте! Ще стане. Ще направим снимката на тъща ви по цялата дължина на ролката. - А как се досетихте, че това е тъща ми? - Ами тя вчера си поръча превръзки с изображението на зет си. Познахме ви по снимката, която ни остави.
Семейни 3,501 прегледа
Следващ →

Още вицове

След 30 години едни съученици се би ли събрали на банкет. Имало много лекари, учители, техници, инженери и един свещеник. По едно време един от учителите попитал: — Василе, кажи ми честно, има ли бог или не? Свещеникът въздъхнал и отговорил: — Нека да не си говорим за работа! В магазина: - Искам едно кило кашкавал. Касиерката: - Извинете, може ли да си направим едно селфи! След обиска на Октопода занесли купищата иззети документи на министър Цветанов. Той дълго чел и с ужас установил, че Алексей Петров знае почти колкото цялото МВР. След интервютата на министъра за паралелното МВР, писарушките установили, че целия архив на Петров се състои от открити източници. Обяснили на Цветанов, че това не е класифицирана информация, но че всички уважаващи себе си служби я набират и че е много полезна. Недоумявайки как е пропуснал такова нещо Цветанов наредил да му се носят всички открити източници. Писарушките възроптали: - Но г-н министър вие не можете да прочетете цял месец откритите източници само от един ден ? Тогава Цветанов наредил: - Да ми се носят прочетени ! Май имам шизофрения. Когато съм на работа чувам гласове, които ме карат да правя странни неща... На Иванчо една вечер му се наложило да остане да спи в на Марийка баба й. Когато станало време да си лягат бабата сложила между Иванчо и Марийка една дъска и инструктирала Марийка каквото и да и казва Иванчо тя да отговаря “не бива Иванчо”. Легнали те и минали не минали 10 минути и Иванчо подхванал: -Марийке-бива ли двамата да сме легнали на леглото и тази дъска да стои между нас? -Не бива Иванчо-отговорила Марийка и така махнали дъската. Минали не минали 10 минути и Иванчо пак: -Марийке-бива ли двамата да сме легнали на леглото и ти да си облечена с дрехите? -Не бива Иванчо-отговорила Марийка спазвайки думите на баба си. На сутринта бабата станала и парвата и работа била да отиде да види как са спали децата вечерта. Видяла Марийка и попитала: Бабче как мина снощи? , а Марийка отговорила: -Бабо от това твоето „не бива, не бива”, Иванчо цяла нощ ми го набива.