Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката: - Разбра ли какво казах? - Да,кога?
Ученически 3,106 прегледа
Следващ →

Още вицове

Докога организираната престъпност ще търпи неорганизираната? Бащата на Иванчо се оплаква на директора на училището: - Срамота, учителят по география набил Иванчо! - Ама той при самозащита… Свещеник и монахиня се връщали от пътуване, когато колата им се развалила. Решили да прекарат нощта в хотел, където обаче имало само една свободна стая. Отецът легнал в антрето, а монахинята - в леглото. - Отче, ужасно ми е студено - рекла след десет минути монахинята. - Добре, ще ти дам едно одеало. След още няколко минути монахинята пак рекла: - Отче, все още ми е много студено. - Добре, ще ти дам още едно одеало. Минало известно време и монахинята се обадила: - Отче, все пак ми е студено. Не смятам, че Господ ще има нещо против, ако само тази нощ се направим на мъж и жена. - Вероятно си права... Стани и сама си вземи одеало! Черният рицар на черен кон искал да се омъжи за принцесата на кралството. Отишъл и почукал на портата. И отвътре се чул гласът на краля: - Кой е? - Черният рицар на черен кон. - отвърнал черният рицар на черен кон. - Кой черен рицар на черен кон? - попитал краля. - Онзи черен рицар на черен кон. - Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш? - Дойдох да се омъжа за дъщеря ти. - Няма да ти я дам толкова лесно. Първо трябва да отидеш в 9-тата планина в 10-тата и да ми дадеш сапфира на дъното на езерото. Черният рицар на черен кон тръгнал. Отишъл в 9-тата планина в 10-тата и извадил сапфира на дъното на езерото. Отишъл и почукал на портата и пак се чул гласа на краля: - Кой е? - Черният рицар на черен кон. - отвърнал черния рицар на черен кон. - Кой черен рицар на черен кон? - Онзи черен рицар на черен кон. - Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш? - Донесох ти сапфира. Кралят се замислил и рекъл: - Сега трябва да отидеш и да спасиш чичковите червенотикеничковчета от дракона. Черният рицар на черен кон тръгнал. Отишъл и се бил с дракона девет дни и девет нощи и спасил чичковите червенотикеничковчета. Отишъл пред портата и потропал. Отвътре се чул гласа на краля: - Кой е? - Черният рицар на черен кон. - отвърнал черният рицар на черен кон. - Кой черен рицар на черен кон? - Онзи черен рицар на черен кон. - Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш? - Спасих чичковите червенотикеничковчета и ти ги нося. Кралят се замислил и рекъл: - Иди в 9-тото кралство и го завладей. Тръгнал черният рицар на черен кон да завладява 9-тото кралство. Бил се той сам срещу цяла армия цели седмици. Към 7-та седмица победил и го завладял. Отишъл пред портата и захлопал. Пак се обадил краля: - Кой е? - Черният рицар на черен кон. - отвърнал черният рицар на черен кон. - Кой черен рицар на черен кон? - Онзи черен рицар на черен кон. - Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш? - Завладях 9-тото кралство и искам да се омъжа за дъщеря ти. Кралят не искал да си даде дъщерята, затова му възложил последно изпитание: - Иди в съседното село и ми го дай. Черният рицар на черен кон тръгнал и се бил още две седмици за селото. Накрая победил и отишъл при краля. Кралят се обадил зад портите и попитал: - Кой е? - Черният рицар на черен кон. - отвърнал черния рицар на черен кон. - Кой черен рицар на черен кон? - Онзи черен рицар на черен кон. - Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш? - Донесох ти съседното село. Кралят вече разбрал, че волята на черния рицар на черен кон била много голяма и отишъл при дъщеря си в най-високата кула. Почукал на вратата и принцесата попитала: - Кой е? - Краля. - Какво искаш? - Черния рицар на черен кон иска да се омъжи за теб. - Кой черен рицар на черен кон? - попитала принцесата. - Онзи черен рицар на черен кон. - Ааа, онзи черен рицар на черен кон, ама той много грозен... Таксиджия качва чисто гола жена. Тя сяда на задната седалка, а шофьорът непрекъснато я наблюдава в огледалото. — Ти какво гледаш, бе – никога ли не си виждал гола жена? — Абе виждал съм, само че ми е интересно откъде ще извадиш пари да си платиш сметката?!