Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Аз не съм лош човек. На враговете си даже пожелавам по три коли да имат пред дома си: полицейска, пожарна и бърза помощ
Бисери 3,848 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Колко човека работите в тази канцелария? - Четири човека с началника. - А без началника? - Без началника нито един. Най-гадно е да работиш в погребално бюро - цял ден седиш, скучаеш и се надяваш някой да пукне... Седим си, работим. Нахълтва блондинка от отдел реклама и с паника се оръща към началника: "Какво да правя?! На Корел Дрола му се свърши бялото!" Когато на изпадналите в истерия сътрудници се изчерпаха идеите откъде може да се набави бяла боя за Корела, началника сложи край на спора: "Иди да работиш. Сега ще отида да кажа на администратора, той ще купи и ще напълни." Отива мъж в бар и сваля красива девойка . След известно време тя му сваля ципа и започва много професионално да действа там с ръка. - Правиш го жестоко ! - казва той - Е как няма, все пак имам опит, нали съвсем до скоро и аз самата имах такова нещо! От кое Евро Гърция по-бързо ще отпадне?