Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Програмист поздравява шефа си: - Добър вечер! - Каква вечер, сега е сутрин? - Като ви видя и ми притъмнява пред очите.
Професионални 3,170 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама луди се сбиват по време на разходката и санитарите ги отвеждат при директора на психиатрията. - Той е виновен! - крещи единият болен. - Казва, че е Наполеон, а много добре знае, че Наполеон съм аз! - Не е вярно! - горещи се другият. - Аз съм Наполеон! Кажете му, докторе! Директорът ги изслушва и отбелязва спокойно: - Вие двамата кога ще се научите да се обръщате към мен с "Ваше императорско величество"? Гаджето ме заряза с мотива, че постоянно имам теории за конспирации. Може би службите са я накарали да ме зареже? Едно червейче питало майка си: - Мамо, мамо ти червейче ли си? - Да миличкото ми, червейче съм! - А мамо, мамо а тате червейче ли е? - Да миличкото ми червейче е! - отговорила майката. - А мамо, а аз червейче ли съм? - Да слънчице и ти си червейче! Тогава детето казало: - Оуууу баси гнусното! Една кука отива при началника си и му казва: - Абе шефе идват празници даи някакъв аванс? - Абе брато е ти тоя знак "40" сложи го където искаш!!! "Ще си купя пушка и изобщо няма да се карам - направо ще стрелям по вас!" ПГ по строителство и архитектура гр. Стара Загора