Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- За какво дадоха на Обама Нобелова награда за мир? Той още нищо не е направил?! - Точно и затова - само нищо такова да не направи!
Политически 3,129 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: - Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: - Имам двойка, какво да правя? - Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: - Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред! Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва "отче". - Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат "ваше светейшество". - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с "ваше високопреосвещенство", хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: - Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат "О, боже!" Един футболист от "Ботев" Девин пита отец Павел: - Отче, кажи ми, грях ли е да играя футбол в неделя? - Синко, като те гледах по време на мача, мисля, че за теб е грях да играеш в който и да е ден. Животът е като огледало. Ако му се усмихнеш - той ще ти отвърне със същото. Младеж прави неприлично предложение на момиче. Момичето: — Не. Само след сватбата! Младежа: — Ама тогава и от мъжа ти ще трябва да се крием…