Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Щеше да е хубаво. Холмс, ако се намери средство, което да променя престъпниците. Взимаме един крадец, закоравял престъпник и баммм! - става честен човек, опора на обществото... - Но, Уотсън! Честните демократични избори не вършат ли същата работа?
Политически 3,147 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момченце се гали на бременната си майка: - Защо ти е толкова голям корема, мамо? - Пила съм много вода, момчето ми! - отвръща майката. - Моля те, пий още! Майката изпълнила молбата му. А момчето приближило ухо до корема на майка си и прошепнало: - Какво, гадинке! Задави ли се? Полицай спира автомобил и започва щателна проверка - документи, аптечка, пожарогасител..... Шофьорът е абсолютно изряден. Катаджията отива до полицейската кола и се връща с бутилка и две чаши. - Гражданино водач, днес е празник на полицията и по тази причина черпим всички изрядни водачи на МПС. - Да бе, да пийна и после веднага ще ме глобиш! - невярващо отвръща шофьорът. - Няма, бе! Нали ти казвам, днес е празник.... Пийнали по една-две чаши и шофьорът си тръгнал. Катаджията взима радиостанцията и се провиква: - Трети, трети, тук пети. Пешо, нали имах да ти давам 100 кинта....абе дето ми ги даде на заем, бе....А така. След две три-минути, покрай тебе ще мине бяла Шкода...шофьорът е пиян като копач... Ако Азис не беше станал певец, то щеше да стане футболен съдия, или катаджия. Попитали едно циганче: - Моето момче какво искаш да станеш като пораснеш??? -Тигър - отговорило то.. А насреща му отговорили.. - Няма как мойто момче или сапунче или веро... Дайте ми само повод за работа, а причина за това да не се свърши, аз сам ще си намеря.