Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Започвам война с килограмите! - Виждам, че вече си взела доста пленници..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Щеше да е хубаво. Холмс, ако се намери средство, което да променя престъпниците. Взимаме един крадец, закоравял престъпник и баммм! - става честен човек, опора на обществото... - Но, Уотсън! Честните демократични избори не вършат ли същата работа?
Политически
03.10.2017
3,147 прегледа
Следващ →
Още вицове
Момченце се гали на бременната си майка: - Защо ти е толкова голям корема, мамо? - Пила съм много вода, момчето ми! - отвръща майката. - Моля те, пий още! Майката изпълнила молбата му. А момчето приближило ухо до корема на майка си и прошепнало: - Какво, гадинке! Задави ли се?
Полицай спира автомобил и започва щателна проверка - документи, аптечка, пожарогасител..... Шофьорът е абсолютно изряден. Катаджията отива до полицейската кола и се връща с бутилка и две чаши. - Гражданино водач, днес е празник на полицията и по тази причина черпим всички изрядни водачи на МПС. - Да бе, да пийна и после веднага ще ме глобиш! - невярващо отвръща шофьорът. - Няма, бе! Нали ти казвам, днес е празник.... Пийнали по една-две чаши и шофьорът си тръгнал. Катаджията взима радиостанцията и се провиква: - Трети, трети, тук пети. Пешо, нали имах да ти давам 100 кинта....абе дето ми ги даде на заем, бе....А така. След две три-минути, покрай тебе ще мине бяла Шкода...шофьорът е пиян като копач...
Ако Азис не беше станал певец, то щеше да стане футболен съдия, или катаджия.
Попитали едно циганче: - Моето момче какво искаш да станеш като пораснеш??? -Тигър - отговорило то.. А насреща му отговорили.. - Няма как мойто момче или сапунче или веро...
Дайте ми само повод за работа, а причина за това да не се свърши, аз сам ще си намеря.