Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си две змии и едната пита другата: - Абе, ние отровни ли сме? - Ами незнам, защо питаш? - отговорила другата. - Много е важно, трябва да ми кажеш! - Не знам, защо е толкова важно? - Абе прехапах си езика.
Животни 3,160 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибирам се през парка, жената пред мен ускори крачка, и аз ускорих, тя започна да тича, и аз започнах да тичам, тя закрещя и аз закрещях също. Даже не успях да видя от какво бягаме. Объркване в родилното отделение. Новороденото е тъмнокож, кривоглед блондин. Акушерката се обръща към майката: - Това, разбира се, не е моя работа, но на ваше място щях да съм по-предпазлива при групов секс! Младата майка възразява: - Какво говорите, аз и на това съм щастлива, добре че и не лае! - Ало, Иванов ли е? - Да. - От super-bg.com - интернет магазинът ви безпокоим, вашето име наистина ли е Иван’); DROP TABLE Orders; -- ? Водят малко момиченце при психиатър. Психиатърът я пита: - Как се казваш? - Мая. - А на колко години си? - На 5. - Кой сезон е сега? - Лято. - Е как лято, вчера вози ли се на шейна? - Возих се. - А прави ли снежен човек? - Правих. - Е какво лято е сега? - Скапано! Всяко дърво си има червей да го яде.