Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преди години, заради масовите безредици в следствие от расизма и постоянното разделяне на БЕЛИ и ЧЕРНИ в Америка, правителството решило вече да да има само един вид - всички да са ЗЕЛЕНИ !! Един ден в автобус от градския транспорт, става лека авария. Шофьорът отбива встрани от пътя, става от шофьорското си място и се провиква: - Айде сега по-тъмно зелените да слязат да бутат.
Други 2,025 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо много искал да се къпе с кака си, тя казала: - Добре, но няма да ме гледаш от главата надолу! Иванчо казал: - Добре како добре! Иванчо и кака му влезли в банята, обаче Иванчо си изпуснал гъбата и питал кака си: - Како какво е това? Кака му отговорила: - Контактче, контакче! Иванчо искал да се къпе с майка си, тя му казала: - Добре Иване! Влезли в банята, Иванчо си изпуснал гъбата и питал майка си: - Мамо какво е това? - Кабелче, кабелче! Иванчо искал да се къпе с баща си, баща му казал: - Добре сине! влязли в банята иванчо отново си изпуснал гъбата и попитал баща си: - Тате какво е това? - Крушки, крушки! Дошли им гости, тока спрял! Гостите се оплашили! Иванчо казал: - Не се тревожете кака ще си сложи контакчето, мама ще си вкара кабелчето, а тате ще си включи крушките и тока ще заработи!!! В новото издание на списъка на най-богатите хора Майкъл Джексън го няма. Затова пък се е появило ново лице - адвоката на Майкъл Джексън. Най-кратката студентска телеграма: $О$. При насъпилото положение в България, Иванчо взел та умрял от глад. Явил се той пред вратите на рая. Сам Господ му отваря. - Господи, Иванчо съм от България. Мисля, че водих праведен живот та се явявам тука. - Да Иванчо, за тука си. Влизай. И тъй като било по обед, Господ го пита: - Сигурно си гладен, ще хапнеш ли с мен? - Ами да, защо не. Отворил Господ една рибена консерва, седнали на един камък и яли. Докато яли, гледа Иванчо долу в ада, ония ми ти пичове нагъват пържоли, пият вино, музика и мацки, с една дума - купон. На другия ден на обед, пак същата история. На третия ден след като нагъвали пак консерви а ония долу печено прасе, Иванчо се осмелил и запитал: - Господи, извинявай ама каква е тая работа, ние тук уж в рая, пък караме на сухоежбина, а ония долу пируват. - Иванчо, какво да ти кажа, не си заслужава да готвя само за двама души. Един от големите гафове на Иванчо. Пише СМС на приятелче със следното съдържание: "Дъртите заминаха на село, обадих се на онези две путета, взел съм бира, вземи презервативи и идвай спешно!" Но без да иска го изпраща на номера на баща си. Получава отговор след минута: "Идвам след час. Освен презервативи, да взема ли шише уиски? Последният път пиха "100 гайди"?