Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един отива на доктор и вика: - Порязах си ръката, с какво да я намажа? - Ооо, трябва да се реже - казал доктора. Човекът побягнал към друг лекар и му се оплакал: - Порязах си ръката,отидох при ваш колега,а той поиска да ми я реже. - Как ще се реже бе! Ей ти едни хапчета, пий ги, тя сама ще падне - рекъл доктора.
Други 1,741 прегледа
Следващ →

Още вицове

Известен хирург отива на сафари в Африка. Когато се връща неговите колеги го питат как е било, добре ли си е изкарал. - О, беше много скучно. По цял ден карахме из прахоляка в пустинята, а нищо не успях да убия. По-добре да си бях стоял тук, в болницата. Министерството на здравеопазването изпрати по случай Първи март над 1 500 000 мартеници на всички здравно неосигурени лица. Имало е и картичка с текст: "За Вашето здраве вече се грижи само тази мартеничка!" Блондинка е на шофьорски изпит. Изпитващият опитва да я обърка. Кара я да спре, а там знак "Забранено спирането". Блондинката послушно спира...НО! Включва аварийните, излиза, поставя аварийния триъгълник, а с аптечката в ръце пита: - Лошо ли ви е? - Как мислиш, с какво е най-добре да се напълни куфар за пътешествие? - Разбира се, че с пари! Служител, който току що е получил заплатата си от счетоводителя: - Дали сте ми 50 лева по-малко! - Всичко е точно, предишния път ви дадох 50 лева повече, а си замълчахте?! - Да, тогава направихте една грешка, но сега правите втора и не мога повече да си затварям очите!