Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Добрият готвач - плешивия готвач.
Бисери 2,650 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Тук, на село ни буди петела. - Хубаво, нагласете го за 08:30! Днес е моят празник - "Световен ден на глупака"! Една жена разказва: "Изведох мъжа ми по магазините. Обикаляме почти два часа. Той пита с надежда": - Може ли вече да се прибираме? - Не - казвам - малко сме пазарували. - Как така? Не е ли достатъчно? С въздишка обяснявам: - Виж сега, на теб ти купихме боксерки, бански и нова игра. А на котенцето (това съм аз) - само костюмче (не много скъпо, но въпреки това - 20 пъти повече от всичко купено за него). А за да е честно трябват още 2 неща. Искам рокличка и панталонки... - От какво умрял шефа на Макдоналдс? - Като видял от какво се правят хамбургерите им... В гората пред магазина имало голяма опашка. Заекът от последен минава първи и вълкът му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш още веднъж най-отпред! И го хварлил на края на опашката, но заека отново се прередил. Вълкът отново му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш отпред още веднъж. И пак го хвърлил отзад, но заека пак се върнал. Вълкът не издържал, набил заека и отново го хвърлил най-отзад. Заекът за пореден път минал най-отпред и вълкът си вдигнал ръката да го удари пак, но заекът му казал: - Вълчо, ако ме удриш пак, няма да отворя магазина.