Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В поликлиниката влиза прежълтял мъж и се държи за корема. — Докторе, вчера ядох миди и сигурно са били развалени, защото ужасно ме боли корема! — Не усетихте ли неприятен мирис, когато ги отваряхте? — Трябваше ли да ги отварям?!?
Разни 1,938 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшината пита пред строя: — Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора? Очилат младеж се обажда: — Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори? Старшината: — За особено глупавите повтарям: на бронетранспортьора! Преди сватбата: ТОЙ: Ура! Най-после! Едва дочаках! ТЯ: Да си ходя ли? ТОЙ: Не, даже не си и помисляй за това! ТЯ: Обичаш ли ме? ТОЙ: Разбира се! ТЯ: Някога изневерявал ли си ми? ТОЙ: Не, как въобще ти хрумна? ТЯ: Ще ме целунеш ли? ТОЙ: ДА! ТЯ: Ще ме биеш ли? ТОЙ: В никакъв случай! ТЯ: Може ли да ти вярвам? След сватбата - четете отдолу нагоре. Двама пенсионери си говорят в парка: - Наборе, ти помниш ли като ни туряха бром в чая като бяхме войници? - Ам ти що питаш чак сега? - Ами щото взе да ме хваща брома..... - Каква е разликата между наркомана и кравата? - Начина по който приемат тревата... Един гарван кацнал на едно дърво, държейки в човката си парче хляб.Видяла го лисицата и решила да му излезе със стария номер: - Добър ден, г-н Гарване, колко прекрасно изглеждате, какъв чуден глас имате, изпейте нещо! Обаче гарванът бил чел баснята в двата варианта/на Езоп и на Лафонтен/ и не се вързал.Взел с краче парчето хляб и изпял "Га-ааа!", а после пак лапнал парчето. Лисицата побесняла и в злобата си решила да го нарани: - Добре пееш, ама знаеш ли, че шефът спи с жена ти! - А! - казал изненадан гарванът и изтървал хляба. ПОУКА:Когато шефът спи с жена ти, не си отваряй устата, за да не си изгубиш хляба.