Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза Стария трапер в бара. - Ти - посочва един - искаш ли да пиеш със Стария трапер? - Не, не искам. Следват пушечни изстрели. Пак (към друг). - Ти искаш ли да пиеш със Стария трапер? - Искам, искам. Пак пушечни изстрели. Стария трапер отива на бар-плота. - Барман, едно двойно уиски. При Стария трапер няма "искам-не искам".
Индианци и Каубои 7,583 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако нешето лекарство не ви помогне и вие все пак умрете - ние ще ви върнем парите до девет дена след погребението! Кратък виц: ЦСКА среща Левски на финала на Шампионската лига. Тъщата казала на своя зет: - Ще отида с колелото до гробишата. - Добре, бабо, а кой ще върне колелото? Иванчо бос на много богата фирма. При него идва жената на заместника му, много ценен специалист, и се оплаква: -Моят кръшка много! Явно чука някоя от фирмата-или ще се разведа с него или трябва да напусне фирмата! -От къде разбра! -Завчера му намерих тези луксозни бикини в джоба на сакото! Прибрал Иванчо бикините, ситуацията е деликатна, не му се иска да изпуска този ценен специалист, пъхнал ги в дипломатическото куфарче с цел на другия ден да си направят мъжки разговор със виновника. Прибира се в къщи. Синът му: -Тате, дай 20 лева за дискотека! -Марийке, отвори куфарчето, в джобчетата на капака има дребни банкноти! Мимито отваря куфарчето: -Иванчо, два дена си ги търся тези бутикови бикини, кво правят в твоето куфарче? ... Баба Меца върви из гората и среща вълка, целия проскубан, насинен, с кръв по козината. Питала го: — Вълчо, що си такъв, бе? А той: — Като си вървях през гората, гледам зад един храст Червената шапчица. Покаже се, скрие се. И аз скочих в храста да я ям. А тя като ме подметна – бой, бой и виж сега на какво приличам. -Така е Вълчо – казала баба Меца – като бъркаш Червена шапчица с червена барета…