Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един тип влиза в ресторант и сяда. Келнерът идва до него с менюто. Клиентът казва: - Няма нужда от меню. Донесете ми една лъжица и една вилица и това е. Келнерът се учудил, но му донесъл. Клиентът ги помирисал и казал: - Така... За първо имаме супа от пиле и таратор - за мене таратор, а за второ имаме... пържола и гювеч. Бих искал гювеч. Келнерът страшно много се учудил, защото онзи познал всичко много точно. На другия ден отново дошъл този клиент и ситуацията се повторила... На третия ден, келнерът помолил готвачките да измият приборите много добре, но и този път клиента познал какво има за обяд. На келнера всичко това страшно му писнало и на четвъртия ден отишъл при готвачката и я помолил да си завре един комплект прибори в онази си работа. След това подали този комплект на редовния клиент. Онзи ги мирисал малко по-дълго от обикновеното и казал: - Значи, телешка супа и мусака, и да поздравиш Мария готвачката от мене, не знаех че работи тука.
Гадории 6,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки беседват за брака: - Струва ми се,- казва едната,- че бракът прилича на мираж в пустинята: с дворец, палми и камила. Първо изчезва дворецът, след това палмите и оставаш само с камилата. Момче изпраща момиче. Стигат до входа, при което момчето застава на вратата и казва: -Няма да те пусна да влезеш, докато не ми направиш една свирка! Момичето: -Ама... може да мине някой и да ни види. -Няма страшно, посред нощ е. Казвам ти, няма да те пусна докато не ми направиш една свирка! След петнайсет минути увещаване, вратата зад момчето се отворила и от нея излязло едно малко момиченце, което казало: -Татко ме изпрати. Каза, аз да ти направя свирка. Или ще изпрати мама да ти направи свирка. Каза, че и той ще ти направи свирка, само спри да се подпираш на копчето за домофона. Две блондинки си ходили по улицата и едната се спряла пред една витрина: - Аууу. . . Колко съм грозна! ! ! - и продължила напред. Веднага след нея и другата блондинка се погледнала във витрината и казала: - Лелее. . . Ама ти наистина си била много грозна Обаждам се в център за фитнес и красота и питам: -Колко трябва да е висок един мъж,който тежи 110кг?... Казват:-Към 2м.!.. Казвам на жена си:-Видя ли ма! Нали ти казах.Не съм дебел-нисък съм!... Срещат се двама приятели: - Привет друже! Тъкмо се канех да намина към теб за чадъра, който ти дадох миналата седмица. - За съжаление аз го дадох на един приятел. Спешно ли те е нужен? - Всъщност не. Но момчето, от което го взех, казва, че хазяина си го иска.