Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Ще занеса на жената кило ракия! - На жената? Кило ракия? - Какво, мислиш, че ще е малко ли?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Съдилищата в България са справедливи, ако си невинен, няма да ти дадат много!
Политически
03.10.2017
3,568 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как живееш с младата си жена? - Сутрин, обед и вечер ми иска пари. - Че какво прави с толкова много пари? - Че кой и ги дава ...
Седи си малко детенце на улицата и плаче с все сила... Покрай него минал добрият съсед и казал: - Хайде, Петърчо, ще те заведа при мама! Детето още по-силно ревнало: - Неееее, мама много ме бие! - Добре, тогава при татко! - Неееее, татко още повече ме бие, аз затова плача! - Добре де, Петърчо, при кого тогава да те заведа, за де не плачеш? - попитал съседа. - При ЦСКА, те никога не бият! P.S. Умно дете!
Шеф на ресторант към гост: - Нашият ресторант е от категория лукс! Сметката на клиентите се носи от кардиолог!
Новото приложение на google е Buzz - аз там пускам само бъзици;-), поне така го разбрах.
В училище днешната тема била електричеството. Учителката попитала: -Деца кажете ми за какво използвате тока във вашите домове? Марийке кажи ти! Марийка казала: -Ми госпожа ние го ползваме за отопление! Браво Марийке. Я кажи ти Петърчо за какво ползвате тока? Петърчо: -Ми госпожо мама го ползва за скарата и прави страхотни кюфтета. Браво Петърчо! Погледнала Иванчо и му казала: -Ти няма ли да кажеш какво правите тока? А Иванчо казал с най голямо удоволствие: -Ми госпожо тока се яде. Учителката учудена: -как така тока се яде бе Иванчо? Иванчо: -ми така госпожо, всяка вечер като лягаме чувам баща ми да казва на мама... гаси тока и го лапай! ! !