Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съдилищата в България са справедливи, ако си невинен, няма да ти дадат много!
Политически 3,568 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как живееш с младата си жена? - Сутрин, обед и вечер ми иска пари. - Че какво прави с толкова много пари? - Че кой и ги дава ... Седи си малко детенце на улицата и плаче с все сила... Покрай него минал добрият съсед и казал: - Хайде, Петърчо, ще те заведа при мама! Детето още по-силно ревнало: - Неееее, мама много ме бие! - Добре, тогава при татко! - Неееее, татко още повече ме бие, аз затова плача! - Добре де, Петърчо, при кого тогава да те заведа, за де не плачеш? - попитал съседа. - При ЦСКА, те никога не бият! P.S. Умно дете! Шеф на ресторант към гост: - Нашият ресторант е от категория лукс! Сметката на клиентите се носи от кардиолог! Новото приложение на google е Buzz - аз там пускам само бъзици;-), поне така го разбрах. В училище днешната тема била електричеството. Учителката попитала: -Деца кажете ми за какво използвате тока във вашите домове? Марийке кажи ти! Марийка казала: -Ми госпожа ние го ползваме за отопление! Браво Марийке. Я кажи ти Петърчо за какво ползвате тока? Петърчо: -Ми госпожо мама го ползва за скарата и прави страхотни кюфтета. Браво Петърчо! Погледнала Иванчо и му казала: -Ти няма ли да кажеш какво правите тока? А Иванчо казал с най голямо удоволствие: -Ми госпожо тока се яде. Учителката учудена: -как така тока се яде бе Иванчо? Иванчо: -ми така госпожо, всяка вечер като лягаме чувам баща ми да казва на мама... гаси тока и го лапай! ! !