Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След като Иванчо и Марийка се оженили, вкъщи всичко започнало едно след друго да се разваля. Но като се приберял вечер Иванчо, вземал вестника, пускал телевизора, вдигал краката на масата като истински мъж и все се измъквал: "Марийка, аз не съм електротехник, водопроводчик, не разбирам от перални." Една вечер се прибрал и гледа всичко оправено. - Майстор ли си викала, Марийке? - пита Иванчо. - Не. Дойде съседът отгоре. Каза, че ще оправи всичко, но ако се съглася да му направя сладкиш или да легна с него. - И ти му направи сладкиш? - О, Иванчо, аз да не съм сладкарка.
Разни 1,853 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трите най-редовни студентски лъжи: - От утре почвам да уча! - Съблечи се, нищо няма да ти направя. - Дай 20 кинта, утре ти ги връщам. Надпис в автосервиз: Изчукваме предници и задници! Една блондинка все й викали че е много тъпа и тя решила да си боядиса косата черна да не си личи че е руса. Боядисала я тя и един ден както си карала колата едно стадо овце минавало по шосето. Тя спряла колата и казала на овчаря: - Ако позная колко овце имаш в стадото си ще ми дадеш ли едно агне? Тая не може да знае колко овце имам помислил си той и казал: - Добре ако познаеш ще ти дам което агне си избереш. - Ами имаш петдесет и две овце в стадото. - казала дамата. Овчарят останал като гръмнат защото тя оцелила точният брой на овцете му. - Не мога да повярвам ти позна думата си е дума, вземи което агне си избереш. - казал той. - Искам това игривото. - казала тя, взела едно агне и го понесла към багажника на колата си. - Овчарят я поогледал и и казал: - Ами става ли ако аз позная естествения цвят на косата ти да ми върнеш кучето обратно? Как се нарича безполезната плът на края на мъжкия полов член? Мъж!! Тодор Живков и Леонид Брежнев летят със самолет над Съветския съюз. По едно време Тодор погледнал през илюминатора и възкликнал: - Гледай, Брежнев, твоите хора са разбрали, че летим в този самолет и всеки е вдигнал по един бинокъл да ни гледа! - Глупости, научили са, че ме няма и всеки е надигнал по двe бутилки водка!