Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гинекологът: - Имам една хубава вест за вас, госпожо! - Моля, моля! Аз съм госпожица! - Моля за извинение! Тогава - имам една лоша вест за вас госпожице...
Лекари 3,397 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А на теб какви девойки ти харесват, високи или ниски? - Умни! - Не, сериозно те питам? Паднали Вълчо, Кума Лиса и Зайо във една яма. Първи ден, втори ден бива бива ама глад... И решили да изядът най-младият. Почнала Лисицата :, , Аз съм родена по-времето на динозаврите" . Вълчо казал : , , Аз съм роден тогава когато са се оформили растенията. Зайо ги спогледал и казал : , , ... Аз ... Аз ... Аз съм ви еб*л майките " Стефан имал работа до едно село. Натоварил багажа на каруцата, взел кучето и тръгнал. Изминал 50 километра, но конят му се уморил и казал: - Стефане, дай да спрем да си почина малко! Не издържам вече! Стефан като чул, че коня му говори, се стреснал много, оставил всичко и тръгнал да бяга. Бягал, бягал, избягал 5 километра и спрял да си почине. По едно време кучето му го настигнало. Стефан си казал: - Добре, че поне кучето ми е нормално! А кучето му казало: - Стефане, а знаеш ли и мен как ме стресна тоя кон, бе? Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си? Отговор: защото компютъра има Windows. В час по химия учителката пита: - В какво се разтварят мазнините? - В тиган! - отговаря Иванчо.