Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бях скептичен към християнството, докато не видях, че съм Бог.
Бисери 3,246 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Каква е разликата между сумо борците от обикновените японци? - Сумо борците се хранят с лъжици. Две блондинки отиват на порнофилм. Гледат, гледат - лампите накрая светват, а едната плаче. - Защо плачеш, мила? - Мислех, че накрая ще се оженят. Пълзят си два дървояда вътре в дървото. Единия: - Дърво като дърво, а всички викат - Страдивари! та Страдивари! Щирлиц се разхожда по улиците на Берлин, облечен в будьоновка. Към него се приближава Мюлер и му прошепва: - Щирлиц, че поне малко спазвай конспирация! "Вярно", помислил си Щирлиц и си сложил тъмните очила. Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цветове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашата реакция госпожо, си правя извода, че вие или не сте правили секс, или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо.