Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пациент при психиатъра: - Докторе, страдам от мания за величие! - Какво пък ти знаеш за манията за величие, жалко човече!
Професионални 3,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се горските животни в гората за да съдят змията. Всеки давал предложение за наказание. Дошъл ред на заека и той казал: - Нека и отрежем главата. Но тогава другите животни се възмутили и му казали: - Зайо, това е много строго. Тогава заекът рекъл: - Добре, нека и отрежем опашката до главата. "Загорял за любов като дръжката на тиган в микровълнова печка…" Слави Трифонов в "Шоуто на Слави", 19.06.2002 г. Прибира се една баба от преглед при доктора и пъшка: "Страшно! Много страшно!" - К`во ма?! - разтревожен е дядото. - Паркинсон?! - Не - стене бабата - по-страшно! - Божке, да не е рак?! - кръсти се дядото. - Не! Това, дето цял живот го мислехме за оргазъм, било астма... Вървя си по улицата и гледам на една ограда написано "Х@Й". Ама точно така, с "@" го написали. Аман от модератори!... Млада жена е при майка си и се оплаква: - Мъжът ми охладня към мен. - Дай му това, което му харесва най-много? - Ами ако това са високи блондинки?